Aradence DC (174) - Adio Moni!

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Vorbit cu Mada la telefon.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Am fost la dr., eu sunt ok, Cris merge maine sa scoata cel putin o alunita suspecta. Cris, o fi bine.

Aliclara, ai dat examenul?

Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat

Vorbit cu Mada la telefon.

Tren de noapte

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Poate ii sugerezi tatalui ca exista proceduri de urmat pentru a beneficia copiii de pensia de urmas si e dreptul lor legal si este vorba de drepturile lor banesti pe o perioada de timp destul de lunga si nimeni nu o sa vina sa faca nimic in locul lui si ar fi pacat sa nu faca aceste demersuri.
eumada ii va spune exact procedura de urmat si nu numai.
Despre asta este vorba.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Marius, dap. Il sun azi pe Ghita in legatura cu subiectul asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Buna.

Dupa cum v-a spus Flavia, am doua alunite care nu-i plac doctorului, el crede ca nu sunt maligne, dar au potential. Biopsia e relevanta.
Maine am programata interventia.

Mama Marei si a Dorei


Tren de noapte

www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat

Marius, dap. Il sun azi pe Ghita in legatura cu subiectul asta.

Tren de noapte

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC



OK - ramai in contact cu eumada.

Merci.



www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Maria_Rubi, pumnii stransi si de la noi sa fie totul ok



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Citat:
citat din mesajul lui maria_rubi

Buna.

Dupa cum v-a spus Flavia, am doua alunite care nu-i plac doctorului, el crede ca nu sunt maligne, dar au potential. Biopsia e relevanta.
Maine am programata interventia.

Mama Marei si a Dorei


Tren de noapte

www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade





Cris Ai sa vezi ca totul va fi bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliclara spune:

Flavia, maine de dimineata am evaluarea si pe 5 septembrie s-a stabilit examenul la Timi. Tremur un pic de emotie, dar nu ma las!
Bogdi este un dulce, ne place despre el, sa-ti traiasca!
Maria_rubi, tin pumniii, dar oricum ne zarim la prima ora.Eu imi pregatesc dosarul, imi calc rochia...de invatat, de miercuri incolo. Si cand ma gandesc ca peste 2 saptamani vine infanta acasa... ce a trecut vara asta.
O seara buna va doresc...maine nu apuc sa intru sa dau cafeaua...poate pranzul, daca scap.
everyone

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare fetelor!
N-am mai intrat pe forum de vineri.
Vineri dupa inmormantare am plecat la Bihor si ne-am intors azi noapte la 3, ieri am fost la o nunta la Oradea.
Copiii i-am lasat la mami saptamana asta.

Am intrat parca cu frica aici la subiect, nu stiu de ce...
Nu-mi vine sa cred ca Moni a plecat definitiv.
M-am gandit mult la ea zilele acestea, la Ghita si la copilasi.
Mi-a ramas si mie intiparita fetisoara Dianei de la inmormantare si cum Tudor dormea in bratele verisoarei lui Moni.
In timpul slujbei m-am uitat mult la Moni in sicriu, nu-mi venea sa cred...poate spun o prostie...parca asteptam sa se ridice sa zica ceva...nu stiu, asta am simtit.

Miha, ti-am schimbat avatarul si se vede, s-a vazut de cand l-am schimbat.

CristinaR, iti tin si eu pumnii pe maine.
Trebuie sa-mi fac si eu curaj sa merg ca am multe alunite.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput