Efectele inconstientei crase a USL

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Apropo putem verifica cumva daca facem parte din lista permanenta sau nu dupa actualizare?
Io'st specia nenumarata la referendum si nevotanta locuind in strainatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

Citat:
citat din mesajul lui danielag

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Citat:
citat din mesajul lui dyannna

Deja Tudorel vorbeste la antene, cica CC vrea reactualizarea listelor...asa zice el ,in nume personal...circul reincepe,eu ma refugiez in Thassos ptr 8 zile si tare mi-as dori sa numai revin







Uite aici comuncatul CCR unde scrie negru pe alb (mai putin pt basisti) ca se doreste www.ccr.ro/events/2012/anexa6august.pdf" target="_blank">actualizarea listelor.

Clar? Sau tot nu

Copiloi, acum inteleg de ce ti s-au parut grele subiectele de la BAC, no offence .

Una e "actualizarea listelor in baza carora s-a desfasurat referendumul" si alta "listele actualizate, in baza carora s-a desfasurat (n.m: la timpul trecut) referendumul". Daca actualizezi listele acum nu mai poti sa desfasori in baza lor referendumul din 29. Doar daca te intorci in trecut, ca in www.imdb.com/title/tt0088763/" target="_blank">Back to the future .


Eh, copiloi citeste selectiv va si domnu' interimar.

Macar am aflat cine era cirtita din CCR care schimba documente, sint curioasa cum o sa raspunda judecatorul asta la parchet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyannna

B nica te rog spune-mi tu ce scrie in link-ul pus de copiloi.





Diana, nu inteleg ce vrei!
Daca ma pui sa fac ceea ce poate nu doresc cred ca trebuie sa-mi dai si o motivatie puternica!
Poate eu doresc sa-mi expun parerea fara sa fiu tulburata si asa consider ca trebuie sa fie preluata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui danielag

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Citat:
citat din mesajul lui dyannna

Deja Tudorel vorbeste la antene, cica CC vrea reactualizarea listelor...asa zice el ,in nume personal...circul reincepe,eu ma refugiez in Thassos ptr 8 zile si tare mi-as dori sa numai revin







Uite aici comuncatul CCR unde scrie negru pe alb (mai putin pt basisti) ca se doreste www.ccr.ro/events/2012/anexa6august.pdf" target="_blank">actualizarea listelor.

Clar? Sau tot nu

Copiloi, acum inteleg de ce ti s-au parut grele subiectele de la BAC, no offence .

Una e "actualizarea listelor in baza carora s-a desfasurat referendumul" si alta "listele actualizate, in baza carora s-a desfasurat (n.m: la timpul trecut) referendumul". Daca actualizezi listele acum nu mai poti sa desfasori in baza lor referendumul din 29. Doar daca te intorci in trecut, ca in www.imdb.com/title/tt0088763/" target="_blank">Back to the future .


Eu nu am vazut subiectele la bac, deci habar nu am cum au fost. Vad ca tu stii....

Ce bine ca pana la urma logica va invinge! Nu basismul si propaganda!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marina

La fel ca simtul respectarii legilor care la iliescieni vad ca a disparut desavarsit

Marina



Care lege nu este respectata si de catre cine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Dar un referendum cu il vreti pe antonescu & ponta nu ne face nimeni?
Sa vezi atunci ce ma arunc la vot. Daca e bal bal sa fie, nu au putut astepta alegerile moral mi se pare sa ne intrebe si daca ii vrem pe mascaricii astia doi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui turturica

Citat:
citat din mesajul lui danielag

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Citat:
citat din mesajul lui dyannna

Deja Tudorel vorbeste la antene, cica CC vrea reactualizarea listelor...asa zice el ,in nume personal...circul reincepe,eu ma refugiez in Thassos ptr 8 zile si tare mi-as dori sa numai revin







Uite aici comuncatul CCR unde scrie negru pe alb (mai putin pt basisti) ca se doreste www.ccr.ro/events/2012/anexa6august.pdf" target="_blank">actualizarea listelor.

Clar? Sau tot nu

Copiloi, acum inteleg de ce ti s-au parut grele subiectele de la BAC, no offence .

Una e "actualizarea listelor in baza carora s-a desfasurat referendumul" si alta "listele actualizate, in baza carora s-a desfasurat (n.m: la timpul trecut) referendumul". Daca actualizezi listele acum nu mai poti sa desfasori in baza lor referendumul din 29. Doar daca te intorci in trecut, ca in www.imdb.com/title/tt0088763/" target="_blank">Back to the future .


Eh, copiloi citeste selectiv va si domnu' interimar.

Macar am aflat cine era cirtita din CCR care schimba documente, sint curioasa cum o sa raspunda judecatorul asta la parchet.


De abia astept sa afli ca ce ai aflat azi e o minciuna.
Cum se numesc cei care cred pana si minciunile?

Iti spun la momentul potrivit.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

B.nica nu vroiam decat sa-mi spui daca tu vezi in link-ul acesta scris 'actualizarea listelor', am vazut ca esti prin zona si m-am gandit sa mai cer o parere ca eu si copiloi nu vedem scris aceleeasi cuvinte...imi cer scuze ,nu vroiam sa te deranjez.http://www.ccr.ro/events/2012/anexa6august.pdf

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

turturica, ti-am cerut un link, o dovada ceva, care sa-ti probeze afirmatia.


Nu ma servesti? Te rog!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Niciuna de catre pcr presupunand ca schimbarea legilor dupa ce si-au produs efectul nu intra la capitolul legi de respectat, asta daca nu esti mama omida si ai premonitii.


Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Citat:
citat din mesajul lui Marina

La fel ca simtul respectarii legilor care la iliescieni vad ca a disparut desavarsit





Care lege nu este respectata si de catre cine?




Mergi la inceput