Efectele inconstientei crase a USL

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyannna

Deja Tudorel vorbeste la antene, cica CC vrea reactualizarea listelor...asa zice el ,in nume personal...circul reincepe,eu ma refugiez in Thassos ptr 8 zile si tare mi-as dori sa numai revin







Uite aici comuncatul CCR unde scrie negru pe alb (mai putin pt basisti) ca se doreste www.ccr.ro/events/2012/anexa6august.pdf" target="_blank">actualizarea listelor.

Clar? Sau tot nu


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

Copiloi citeste si tu ce pui pe site...unde vezi tu ca se cere actualizare...asta-i adresa trimisa de Zegrean pe 6 august, ce dumnezeu nu vorbim aceeasi limba!?
PS: ti-am zis io ca te precipiti, relax...aci ii explica CCR lui Pontica ce doresc de fapt ptr ca nu prea au priceput.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

dyanna, concluzia mea e ca nu stii sa citesti.

Ti-am aratat de ce spunea Tudorel ca CCR cere actualizarea....ti-am dat dovada.


Pa pa pa....

Acush.....sunteti pa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

copiloi asta-i link-ul pe care l-ai pus,asa-i?http://www.ccr.ro/events/2012/anexa6august.pdfDaca vrei ma chinui sa-l si tastez sa vedem daca stiu sa scriu si sa citesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Mai oameni buni, mamici destepte de pe DC, cum puteti sa va complaceti in nebunia asta cu numaratul?
Voi nu vedeti ca sunt manevre deraiate ale unor disperati care NU NE REPREZINTA INTERESELE NOASTRE CI PE ALE LOR, EXCLUSIV?
In loc sa ne unim fortele, indiferent de afinitatile noastre politice si sa le strigam sa opreasca nebunia, noi ne bagam in aceste dispute fara sens si care ne ingropa in necazuri!
In loc sa ne impungem pe aici ar trebui sa gasim o solutie ca nebunia sa fie oprita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielag spune:

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Citat:
citat din mesajul lui dyannna

Deja Tudorel vorbeste la antene, cica CC vrea reactualizarea listelor...asa zice el ,in nume personal...circul reincepe,eu ma refugiez in Thassos ptr 8 zile si tare mi-as dori sa numai revin







Uite aici comuncatul CCR unde scrie negru pe alb (mai putin pt basisti) ca se doreste www.ccr.ro/events/2012/anexa6august.pdf" target="_blank">actualizarea listelor.

Clar? Sau tot nu

Copiloi, acum inteleg de ce ti s-au parut grele subiectele de la BAC, no offence .

Una e "actualizarea listelor in baza carora s-a desfasurat referendumul" si alta "listele actualizate, in baza carora s-a desfasurat (n.m: la timpul trecut) referendumul". Daca actualizezi listele acum nu mai poti sa desfasori in baza lor referendumul din 29. Doar daca te intorci in trecut, ca in www.imdb.com/title/tt0088763/" target="_blank">Back to the future .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

B nica te rog spune-mi tu ce scrie in link-ul pus de copiloi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Bascalia la basisti e ca marca pe scrisoare!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

La fel ca simtul respectarii legilor care la iliescieni vad ca a disparut desavarsit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

copiloi cred ca nu putem avea un dialog civilizat..la tine albul e negru si negru e alb, bag de seama...mai ca ajunsesem sa cred ca nu mai stiu sa citesc...noroc cu danielag

Mergi la inceput