IULIA va invinge CANCERUL! (2)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Cit e de fericita! Sa-i dea Dumnezeu numai astfel de momente, sa fie sanatoasa si sa aiba mult noroc in viata!
Sarbatori Fericite ei si familiei! Le merita din plin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Draga de ea, ma bucur tare mult, sa-i dea Dumnezeu o viata frumoasa cu multe bucurii!

Felicitari tuturor pentru implicare




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

Numai bine micutei, sa fie fericita alaturi de familia ei.

Pup cu drag
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Pozele m-au emotionat f tare,Dumnezeu este mare si are grija de ea!!!


anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Multumim. Bucuria impartasita e muuult mai mare.

Iulia a primit voie sa se duca acasa. Mai are de facut un RMN si apoi merge sa impodobeasca pomul.

Va mai veni la Timisoara la control la fiecare 6 saptamani.
In aprilie trebuie sa mearga in Germania.
In martie Cami va incepe din nou serviciul, iar Iulia gradinita.

Inca nu a venit factura de la Tubingen, dar, intrucat inca mai trebuie sa intre in cont banii stransi prin teledon, acoperirea ei nu ar trebui sa-i impovareaze pe parinti prea mult.

De aceea, rog moderatorii sa scoata cazul Iuliei de la bazar. Va multumim pentru ajutor. Acum sunt alti copii pentru care produsele respective pot face diferenta dintre viata si moarte.

Dupa Sarbatori voi inchide conturile de pe numele meu (pana atunci nu cred ca ajung la banca) si voi cere inchiderea actiunii umanitare. A fost un succes - pe care vi-l datoram voua, prieteni si prietene de pe forum.

Voi mai pastra topicul deschis pentru a posta periodic vesti despre Iulia. Este copilul nostru, al tuturor.

Asa cum v-am mai zis: cand vreodata vi se pare ca viata n-are sens, ca viata e nedreapta si ca individul n-are nicio putere, amintiti-va ca voi, putin cate putin, ati salvat viata unui copil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Daaa ce bine suna: IULIA A INVINS CANCERUL !!!


MONNVAS iti multumesc inca o data pt ca ne-ai mobilizat si motivat cum ai stiut tu mai bine si sunt ultra mega fericita de acest happy end !!!

Sa ajute Dumnezeu ca Iulia sa isi vada linistita de copilarie iar parintii sa se bucure alaturi de ea si sa isi aminteasca mereu ca nu sunt singuri !!!

Mii de multumiri tuturor, sunteti de milioane !!!






Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lili_g spune:

Multumim lui Dumnezeu ca aflam astfel de vesti, ca dupa multa suferinta a venit si muulta bucurie si liniste.
Dumnezeu sa va rasplateasca fiecaruia dupa truda ce ati facut-o in ajutarea acestui micut ingeras.
Sanatate, Bucurie, Fericire sarbatori cu pace si liniste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Buna, fetelor si baietilor!

Pe anul asta inca n-am scris nimic despre Iulia. Micuta noastra e bine, e vorbareata, e jucausa. Prin decembrie a avut o enterocolita si a trebuit sa mearga la spital la Timisoara, dar, de atunci, slava Domnului, e OK. A inceput sa ii creasca parul, in curand urmele vizibile ale bolii vor disparea.

Va imbratisam cu drag si va multumim pentru ajutor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Monnvas, multumim pentru vesti, ii doarim numai sanatate si bucurii Iuliei


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput