IULIA va invinge CANCERUL! (2)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Doamne ajuta! Va fi bine, eu asa simt!

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Ne rugam pentru Iulia, trebuie sa fie bine.
Doamne ajuta.







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Mesaj de la Cami :

Heloo fetelor,

Noi suntem in Tubingen, internate in spital iar Alin sta la casa Mc Donald.

Vreau sa va multumesc din suflet pt tot ajutorul acordat noua. Fara voi nu era posibila operatia Iuliei aici.

Despre cum e aici, nu cred ca exista grad de comparatie cu sistemul din Romania. Cum se ocupa de noi, cum zambesc mereu, nu sunt nervoase, insclusiv laptop-ul de pe care scriu acum e de la ei cu internet inclus, evident. Cu mancarea e mai aiurea, pt Iulia, nu era ea nici acasa prea mancacioasa, mi-a spus sa il pun pe tata sa gateasca pt ca ei nu ii place mancarea de aici. Ii plac doar ursuletii haribo. Fuge dupa oricine si spune bitte gummy bear. E o figura. M-a rugat sa ii arat pe degete cate zile stam aici. Azi am surprins o discutii intre ea si tati in care ii spunea ca maine facem filmulet la fundulet si dupa aceea scoate lipomul si mergem acasa. Nu ne mai intoarcem aici.

Ma bucur ca am ajuns aici, probabil ca fiecare mama vrea ce e mai bine pt copilul ei, si credeti-ma ca nu visam sa strang banii pt operatie. Dar cu ajutorul lui Dumnezeu si cu ajutorul vostru suntem aici.

Va pup, revin cu vesti cand mai aflam ceva



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

Frumoase cuvinte !

Asa este cum spune Cami, in Elvetia se comporta la fel cu pacientii, mari sau mici. Parca nici nu ai fi in spital (aici nu miroase a spital ca in Romania).

Tinem pumnii si ma rog in continuare pt Iulia !

O zi buna,
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Buna seara!

Maine este o zi importanta pentru Iulia, sa fim alaturi de ea prin rugaciune si ganduri bune, sa o ajute Dumnezeu sa treaca cu bine de operatie

Va multumim tuturor, care a ajutat micul iepuras sa ajunga aici




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

MAINE

MAINE

MAINE



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Pardon

AZI

AZI

AZI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gfrend spune:

Buna ziua,

Fiind in cautare disperata de solutii alternative, am gasit o pagina web cu informatii foarte interesante, si doresc pe acesta cale s-o impart cu parintii Iuliei, precum si cu toti care se afla intr-o situatie similara.

http://tumor-stop.com

Doresc Iuliei succes si insanatosire rapida!

Gregor Frend

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Toate gandurile bune spre Iulia



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Iulia e de aproape 2 ore in operatie. Va rog, indreptati-va gandurile si rugaciunile spre ea. Dumnezeu lucreaza prin oameni si astazi ne incredem in El ca va lucra prin mainile medicilor de la Tubingen...

Mergi la inceput