IULIA va invinge CANCERUL! (2)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Doamne ajuta, suntem alaturi de Iulia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

Doamne ajuta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Suntem alaturi de tine cu rugaciunile noastre fetita frumoasa!
Fii tare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

Vreo veste despre Iulia ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Suntem cu sufletul la gura. In curand simt ca vom putea schimba timpul verbului in Iulia a invins cancerul!

viperisme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

A vorbit Monnvas cu Cami, operatia e pe terminate mai bibileste neurochirurgul nervii acum, singura problemuta care ar putea ramane ar fi o mica incotinenta urinara, asta sa fie singura problema !!

Mai revin cu amanunte ca m-am emotionat de nu am retinut tot ce mi-a zis Monnvas

Ideea e ca IULIA VA FI BINE !!!!

Aaaa si s-ar parea ca treaba cu neurochirurgul nu a fost in plan asa ca se plateste separat, noroc ca le-au mai ramas ceva banuti







Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Vai ce veste buna! N-am mai intrat de o luna pe DC si acum gasesc asa o veste! Strangem pumnii pentru Iulia pana la final.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa220972 spune:


Doamne ajuta si

Sanatate multa puiule de om

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

GATA! Slava lui Dumnezeu, iar voua, acele sute de parinti care ati ajutat-o pe Iulia sa se nasca din nou, va multumim!

mesaj de la Cami: „am fost la iulia pe terapie. E ok, agitata cum e ea de felul eei, adica cu nu stiu cate calmante si medicamente pt linistire, ea..... nu se lasa....adica eu vara nu dorm. adica noaptea nu dorm...

e ok, la plamani, are doua gaurele, nu are tub dd dren, am pus-o sa isi miste picioarele si le-A miscat amandoua, la fundulet am inteles ca a iesit destul de bine si ca nu a avut nevoie deplastie

deci, pana acum totul e ok cu ajutorul lui bunul dumnezeu

au curatat toata tumora, au facut un fel de pet pe loc, sa vada daca mai sunt tesuturi cu tumora, vor face biopsia si vom vedea ce vor mai spune

in rest sunt rupta in gura de somn”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Ce veste grozava,ma bucur ca a reusit operatia
Recuperare usoara Iulia
Sa ti dea Bunul Dumnezeu o viata frumoasa in continuare fara alte probleme

Mergi la inceput