IULIA va invinge CANCERUL!

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Cami, suntem multi alaturi de tine si ne bucuram de evolutii.
Eu urmaresc zilnic blogul vostru, in speranta ca a mai aparut o veste buna

Iulia este un iepurila delicios si curajos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Cami, desi mai din umbra si mai tacute, si noi ne rugam pentru voi !



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Cami: suntem alaturi de voi, ne rugam la Dumnezeu sa fie bine si de data asta




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marcia03

Doamne ajuta ! Tinem pumnii, sa fie totul bine. Cineva acolo sus are grija si Iulia se va vindeca, sunt sigura de asta.

Multa putere in continuare va doresc. Sa fiti optimisti, pt ca si asta conteaza ft mult !

Cu drag
Mihaela

PS : Georgiana310 va depune 250 Euro in cont cand va ajunge in tara (de la mine si un prieten elvetian)


Te imbratisez cu drag, Miha! Chiar acum 10 minute postasem pe odiseea noastra ce om minunat esti!

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Cami,Bunul Dumnezeu sa te intareasca sa rezisti in continuare pt Iulia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Am mai primit azi 50 euro - B.A. (cred ca din Finlanda).

Multumim!

Azi Iepurila a inceput tura a 3-a de citostatice, din pacate nu a primit antivomitivele la timp si s-a simtit cam rau. Speram insa in zile mai bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Cami, tinem pumnii sa treaca Iulia cu bine si peste cura asta



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

Tinem pumnii !

cu drag
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Va dau copy-paste la ce ne-a scris Cami aseara la odisee:

Va felelor!!

Noi am inceput cura azi, cu stangul. Pe la 18,20 mi-a vomitat tot ce a mancat, la ora 18 trebuia sa ii dea un antivomitiv si noi am mai patit-o daca nu i-l administreaza pana la 18.10 vomitam. Asa... totul bine si frumos pe la 22,oo mi s-a parut ca e prea rece la piciorute si maini, avea febra 38,8. O iau razna... A oprit cura am luat paracetamol injectabil. Acum o pazesc trebuie sa aiba maca 37 ca sa poata sa continuam din nou cura. In spital bantuie ceva virus sunt 5 copii cu febra, doar cei care sunt la cure s-au au terminat curele s-au imbolnavit, va dati seama ca pentru noi, cei sanatosi, unii virusi nici nu-i simtim dar ei saracii...
E aici o tipa care a venit cu copilul la cura dar l-a adus bolnav, imi vine sa o strang de gat, a imbolnavit jumate de pacienti, e un copilas de un an si 4 luni aseara avea febra 40, acum e saracul la izolator. Cam asta despre noi. Speram sa incepem bine sa terminam si cura asta odata.
Legat de clinici, e adevarat, pana nu termina protocolul si nu se face un RMN ca sa se afle exact cat s-a redus tumora, daca e operabila inca, din pacate nu cred ca ne accepta nicio clinica. Fetita care a fost operata la Tubinngen, o alta Iulia tot de 3 anisori dar cu alt tip de cancer tot generat de tesut embrionar, a trebuit sa astepte, nu f mult pana au strans banii si au incheiat formalitatile necesare pt operatie. Acum e bine, se intoarce din Germania, cu rezultatul histopatologic, la Timisoara si incep curele.

Felicirari gravidutelor

Multumim pt implicarea voastra, fara voi nu stiu daca am reusi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Cami multa sanatate si sucess sa strangeti banii cant mai repede.

Monvas - am facut si eu un transfer. Cand poti, sa confirmi daca au intrat banii...sper sa nu fi scapat eu unde ai scris tu.

Corina

Mergi la inceput