IULIA va invinge CANCERUL!

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oxalis spune:

Monnvas, eu sunt BA. Multumesc pentru confirmare!

Ne gandim in fiecare zi la Iulia si tinem pumnii stransi tare, tare. Speram sa treaca cu bine si peste tura asta de citostatice si viata ei sa revina la normal. Multa putere, Iulia, Cami & co!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

CRICOR, daca tu esti MCC au intrat azi, multumim!

Azi a fost o zi grea pt Iulia si Cami. Sa speram ca vin si zile, si nopti mai linistite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Cami, va doresc o noapte mai linistita si fara temperatura !!!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Am facut lista donatorilor:


Multumim din suflet donatorilor (am adaugat aici si donatoarele de la bazar, dar nu cred ca le-am identificat pe toate; va rog, atentionati-ma):

Magdyi2001 Relusha Happiness_4_us Katteryna Chatonel Celesta Panseluta Kea Ela78 Oxalis Anaan Ilinca_M. Dianaalex Ayla21 AdiS Anca_nicolae dari_nanau Alex_Andra Szivarvany Anca_dragoman novus Simonapro Roxanaz Alina_moro Sinzi Denisamada Mireal Millie Gianina34 Cricor Bebe_shtrumph Mababei Monnvas Gigelica20 Olishka M_monique Mihaelacg Bianca2503 Alex_andra81 Gabby2011 ana_25 Dodo-pui Adee Eumada


Si celor al caror ID nu il cunosc:

C.M. D.S. C.G.C. M.R. R.v.E. S.L. M.E. P.A.E. S.O.A. H.E.S. P.C. P.I.L. H.A.E. L.E.O. I.E. D.C. L.C. L.V. B.C.M. R.D. T.A.R. M.M. V.A. P.T. C.M. G.I. B.O. B.I. T.M.C. S.E.F. V.E.B. M.T.deP. M.R. B.F. N.A. A.A.M E.S. P.D.N. R.C.A. C.R. B.C.S. F.L. D.A. C.M.P. B.A.M. V.C.M. R.E. P.P.C. L.P. N.I.C. G.G.V. D.S.C. L.M. A.F. B.G. N.C. B.C. P.L.G. D.C. M.F.E. N.G.M. G.R. P.D.A. M.M.M. G.G. G.D. G.R.A. C.O. L.M. D.M.V. B.V


Mergi la inceput