IULIA va invinge CANCERUL!

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Draga Anca,

Voi face o actualizare in seara asta. Am rugat-o pe Cami sa-mi comunice suma stransa in conturile ei, Alin a scos un extras de cont acum e pe drum spre fete. Mi-au mai cerut o asemenea estimare si alte persoane, asa ca voi posta si pe blog. Fara sa aiba extrasul in fata, mi-a zis ca are aproximativ 6500 lei in cont (fara cei 1800 trimisi de mine).



CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
IULIA va invinge CANCERUL
Where there's a will there's a way
Every saint has a past. Every sinner has a future.


Multumim pentru actualizare!
In contul lui Cami vor mai intra niste bani azi si maine de la niste angajati din BCR.
Am dat contul lui Cami pentru a mai scuti niste comisioane.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Si scuze ca n-am mai editat mesajul cu confirmarile aseara. Acum n-am stare, imi vine sa tzopai prin casa, desi stiu ca mai e cale lunga...

Am uitat sa zic si la odisee:

prin fetele de la Asociatia MAME s-a depus cererea pt alocarea a doua linii ROMTELECOM pt donatii. Cand o sa stim numerele, le difuzam pe toate canalele. Fetele din club se straduiesc sa obtina si nr de sms, desi companiile de telefonie mobila nu aloca linii pt cazuri individuale. Daca nu reusim, macar cu ROMTELECOMUL ramanem!

Cu drag si multumesc pt tot. De cand am deschis topicul am descoperit oameni extraordinari, care m-au contactat pe privat, pe cai discrete si si-au oferit ajutorul neconditionat. Incep sa cred ca... suntem oameni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Monn, super veste!

I-am zis lui Cami acum 2 zile si chiar si ieri si de-asta n-am mai zis pe forum. Eu fac recrutare de medici pt Germania si Elvetia. Si am o relatie f buna cu un medic roman, plecat de 27 de ani din RO care are o clinica in DE si una in CH. Bine, sunt clinigi generaliste. Dar, i-am trimis ce am avut de la Cami si mi-a promis ca pana la sfarsitul saptamanii ne recomanda celei mai bune clinici pt astfel de cazuri, din Europa. Eu ma bazez foarte tare ca ne va ajuta si cu bani si sper eu si cu strangere de fonduri.

Eu luni voi fi la Zurich. Si o sa vorbesc cu Cami sa imi faca o imputernicire pe un cont de acolo, cum ca oamenii pot sa puna bani in contul meu si sa am "acceptul" ei, ca sa nu fie nimic suspect pt nimeni! O sa vb si cu medicul de acolo sa imi zica cum ar fi mai cuser sa procedam, ca sa fim eficienti.

Deci, cu cat strangem mai multe clinici care accepta cazul si dau sanse bune, deja e minunat! Si eu stiu ca Franta are o experienta medicala incredibila pe Oncologie. Deci, sper din suflet sa gasim cea mai buna solutie. Si cu cat sunt mai multe optiuni, cu atat mai bine!

Va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Chatonel multumesc si aici pt tot ce ai facut si faci in continuare !! esti minunata


Monnvas, asa implicare si devotare zau ca nu am crezut ca exista, ai toata admiratia mea , jos palaria



Cami, cu asa echipa in spate, garantat totul va fi bine in cel mai scurt timp, azi m-am simtit mandra si norocoasa ca fac parte de familia aceasta minunata care a raspuns rapid prezent



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui anca_nicolae

De la Atlassib pot sa ridic si eu, din Bucuresti.
So, acum sunt 2 optiuni, Iasi si Bucuresti.

Tinem legatura,
anca
.

Poze cu noi

Veronica-Elena 14 ani, Tudor-Iulian 11 ani, Robert-Adrian 3 anisori


Mai adaugati si Deva pe lista depozitelor pt bazar

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Waw ce vesti buneee !!

Poate ne ajuta si Romtelecom si macar o parte din bani sa se stranga,se poate, am convingerea asta, ramane ca Iulia sa fie cat mai puternica iar parintii sa aibe puterea sa ii transmita optimism

Eu am adunat pana acum peste 5 milioane, duminica asta ar trebui sa ma impart in 2 dar l-am lasat pe unul din preoti sa se ocupe de colecatrea banilor (desi m-a asigurat ca nu vor fi multi) iar la cealalata biserica sa merg eu daca pot.
Mai tin banii la mine pana se strange o suma mai mare, sper ca nu e nici o prbl.

Am intentia sa merg si la ING, cunosc una din fete si poate mai strang un ban si de acolo... ar fi ideal daca m-ar prezenta la toata caldirea care e plina cu notari si bogatani



Ramona - mami de Stefan - 27 aprilie 2009
+ 25

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Chatonel am primit multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

Georgiana, ti-am trimis un PM....eu stau langa Zurich..

numai bine
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Monnvas, mi s-au vandut 3 produse la bazar, astept sa-mi confirmi cand intra banutii , aproape 150 ron



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

bravo novus

Mergi la inceput