IULIA va invinge CANCERUL!

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Am primit in cont:

120 lei - Joanna27
20 lei - Alex_andra pentru un produs de la bazar
100 lei - P.C.
100 lei - N.A.D.
200 lei - H.E.S.
15 euro - C.v.E (Olanda)

Sunt sigura ca ultimele doua fete au scris la topic, incerc sa identific ID-ul si editez.

Multumim mult!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

In seara aceasta aveam in cont 1833 lei; am virat in contul Cameliei 1800 lei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Monnvas

Cami, sper ca Iulia se simte si mai bine acum daca i-au scos medicamentele care ii provocau greata

Da-mi un semn cand ajunge si coletul


Vad ca produsele mele sunt lcitiate deja asa ca trebuie sa mai pun

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

Monn

Mi-a mai raspuns o prietena si uite ce ne-a sugerat [copy/paste]:

Anca,

Am donat azi niste bani si o sa mai donez cand vom mai putea, daca va mai fi nevoie.
In acest sens, ar fi foarte util, cred eu, daca ati putea adauga pe site si actualiza periodic suma stransa si necesarul atunci cand parintii il vor cunoaste.

Sper din suflet ca fetita va fi bine.
Raluca

Eu zic ca este o idee buna actualizarea.

Multmim, monn.

Bianca

am vazut ca vrei sa luam legatura, nr meu este 0723602381. Dc nu aud tel [pe langa alte "calitati", sunt si un pic surda], da-mi un sms ca sa nu ratez.

Cami

ti-am trimis un PM si inca 1 data iarta-ma daca te-am suparat cu ceva. Ce mai face Iulia, e mai bine dupa scoaterea medicam cu greata?

Tinem legatura,


Poze cu noi

Veronica-Elena 14 ani, Tudor-Iulian 11 ani, Robert-Adrian 3 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna,
am scris si la subiectul cu bazarul, eu fac parte din grupul celor care au lucrusoare de pus la vanzare dar nu au cum sa trimita colete. La mine, pe langa pozat, postat la bazar (astea as putea sa le fac si eu, desi pana acum nu am mai pus nimic la bazar) si expediat ar mai fi nevoie ca persoana care se ofera sa ma ajute, sa ridice si coletul de la Atlassib... Se ofera cineva?

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Citat:
citat din mesajul lui anangel_lexi

Buna,
am scris si la subiectul cu bazarul, eu fac parte din grupul celor care au lucrusoare de pus la vanzare dar nu au cum sa trimita colete. La mine, pe langa pozat, postat la bazar (astea as putea sa le fac si eu, desi pana acum nu am mai pus nimic la bazar) si expediat ar mai fi nevoie ca persoana care se ofera sa ma ajute, sa ridice si coletul de la Atlassib... Se ofera cineva?

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara




Daca nu gasesti alta varianta, te pot ajuta eu.

Ca idee, daca doriti, pot sa organizez la mine acasa un "sediu" pentru obiectele de bazar, le expediez mai departe cu Posta. Doar sa fiu anuntata ce cui trebuie sa trimit, pt ca nu intotdeauna am timp sa urmaresc licitatiile...
Cu mentiunea ca intre 13 si 31 august probabil nu suntem in Iasi...



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Multumesc mult pisigri, daca nu se ofera si altcineva (nu de alta, dar vad ca esti gravidtua si n-as vrea sa te pun pe drumuri pe caldura asta) pana la urma voi apela la tine.

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

De la Atlassib pot sa ridic si eu, din Bucuresti.
So, acum sunt 2 optiuni, Iasi si Bucuresti.

Tinem legatura,
anca
.

Poze cu noi

Veronica-Elena 14 ani, Tudor-Iulian 11 ani, Robert-Adrian 3 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Draga Anca,

Voi face o actualizare in seara asta. Am rugat-o pe Cami sa-mi comunice suma stransa in conturile ei, Alin a scos un extras de cont acum e pe drum spre fete. Mi-au mai cerut o asemenea estimare si alte persoane, asa ca voi posta si pe blog. Fara sa aiba extrasul in fata, mi-a zis ca are aproximativ 6500 lei in cont (fara cei 1800 trimisi de mine).



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Am postat si pe blog. Pe scurt:

Clinica universitara din Toulouse a devenit cea mai probabila destinatie pt operatie. Cami si Alin intocmesc zilele astea dosarul, intrucat previziunile medicilor is optimiste. Statisticile clinicii arata ca 4 din 5 copii depasesc hopul asta chiar in faze avansate ale cancerului.

Doamne-ajuta! Este cea mai buna veste pe care am primit-o in ultima vreme!

Revin cu detalii cand vom avea un raspuns oficial al clinicii - si o estimare a costurilor.

Mergi la inceput