IULIA va invinge CANCERUL!

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns racusor2010 spune:

Buna

sunt mamica de delfinas de 2010, am pus si eu niste banuti, vor intra maine in cont

multa sanatate si putere sa treceti peste incercarea asta! Dumnezeu sa o aiba in grija pe micuta si pe parintii ei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgiana310

Citat:
citat din mesajul lui novus

Gasit, cumparat si expediat branulele albastre la Cami

Cele galbene nu le-am gasit pe stoc dar poate le gaseste altcineva si mi le trimite mie pt expediere la Cami

Pt bazar si eu ma ofer voluntar, diseara sper sa mai pauc sa mai incarc niste chestii si eu



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/





Novus, maine ajung la Cami 20 galbene, 20 albastre. SI vineri, 50 galbene, 50 albastre.

E rezolvat!




Am vrut sa zic ca acum e rezolvata situatia, si e super ca ai gasit si tu, chiar daca sunt mai multe, poate mai da Cami si la alti copii!

Si inca o data, mersi pt sfatul de aseara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgiana310

Monn, eu inca nu pot urca site-ul. M-am dat de toti peretii, m-am enervat si... m-am calmat. Mai astept sa se miste firma de soft. Zi-mi pana atunci daca sa bag ceva pe blog.

Fac poze in weekend pT bazar.




NU vineri, JOI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Pentru ajutor la bazar ma ofer si eu.

Novus

IULIA va invinge CANCERUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Cami:sunteti mereu in gandurile mele, Doamne ajuta sa treceti cu bine si de etapa asta

Si eu ma ofer sa dau asistenta la bazar, imi este mai greu cu distribuirea,scap foarte tarziu de la munca.Dar sa stiti ca nu e greu deloc, se invata repede.




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_2008 spune:

Buna,sunt mamica de la delafinasi iul-aug 2010,

Cami si Iulia suntem alaturi de voi!
voi face si demersurile pt a dona ceva banuti. Pana atunci incrac ceva pt bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

Monn,

te-am sunat abia acum, dar era ocupat, vorbim mai incolo.

De bazar, eu m-am oferit pt distributie, adica posta, pachete, etc. Produse de la mine nu stiu ce sa adaug, eu nu am de firma, si nu s-ar vinde. Incurc lumea degeaba, pierde timpul sa scroleze ceva neinteresant.

Insa cu distributia, ma ofer voluntar, adica pot prelua produse de la fetele ce nu se pot ocupa de bazar, si cand le solicita cineva, si e finalizata licitatia, eu sa trimit pachetele prin posta la destinatari.

EDIT: pe langa distributie, posta etc, pot ajuta pe cine are produse si nu are timp de pozat+postat pe bazar.


Cu firma, am inteles, verific daca ce am scos eu la imprimanta contine SI datele dnei de la MAME si apoi, maine sau poimaine merg la patron. Nu cred ca nu m-ar crede, dar o sa scot la imprimanta si 1-2 pagini de pe blog. Sper sa doreasca sa ofere ceva..., orice suma e binevenita.

Tinem legatura,
anca
.

Poze cu noi

Veronica-Elena 14 ani, Tudor-Iulian 11 ani, Robert-Adrian 3 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Am primit 25 EUR de la Anonim, multumim.
O sa trec si pe prima pagina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochidut spune:

Iulia sunt cu gandul si rugaciunile alaturi de tine, fie ca Dzeu sa te insoteasca in aceasta incercare si sa dea putere familiei tale!!!

Sunt o mamica de delfinasi iulie-aug2010 si am pus si noi putin in cont. Sper din tot sufletul sa puteti strange banuti si sa o ajutati pe Iulia

de Larisa Ioana 24.06.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Anca, da, ar fi super.

Fetelor, sper ca ati retinut oferta: cine vrea sa doneze pt bazar si nu se poate ocupa de pozat + expediat poate apela la Anca!

Indata intru si pe internet banking sa fac confirmarile.

Citat:
citat din mesajul lui anca_nicolae

De bazar, eu m-am oferit pt distributie, adica posta, pachete, etc. Produse de la mine nu stiu ce sa adaug, eu nu am de firma, si nu s-ar vinde. Incurc lumea degeaba, pierde timpul sa scroleze ceva neinteresant.

Insa cu distributia, ma ofer voluntar, adica pot prelua produse de la fetele ce nu se pot ocupa de bazar, si cand le solicita cineva, si e finalizata licitatia, eu sa trimit pachetele prin posta la destinatari.

EDIT: pe langa distributie, posta etc, pot ajuta pe cine are produse si nu are timp de pozat+postat pe bazar.





Mergi la inceput