IULIA va invinge CANCERUL!

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Am mai primit 50 lei - HAE
35 euro - E.S. (banuiesc ca e Ela78)

Estimare:

In conturile Iuliei s-au strans pana acum:
- 6400 lei in cel de la BT (dintre care aprox. 4000 de cand am deschis actiunea pe DC si prin asociatia MAME, 2400 sunt de la colegii Cameliei)
- 1800 in cel de BRD, deschis special pt DC.

Eu zic ca nu e deloc rau, dat fiind ca abia de vreo 10 zile am deschis topicul si am difuzat numerele de cont!

Oana, cum se procedeaza cu banii primiti prin PayPal? Multumim ca ne gazduiesti in contul tau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Monn, de obicei banii din Paypal ii scot transferandu-i intai in contul meu de la banca si dupa aia ii trimit in Romania prin MoneyGram. Detaliile se stabilesc pe pm.
Dupa ce ii trimit postez pe webshots un scan dupa chitanta.
De asemenea, periodic actualizez pe prima pagina donatiile primite si postez si un print screen cum arata ele in Paypal la mine.

Transferul din Paypal in banca dureaza vreo 3-4 zile lucratoare si de obicei am anuntat cu cateva zile inainte data pana la care am primit donatii ca sa fie timp si pentru transferul bancar si sa nu depasesc cu trimisul data limita a campaniei.
Daca va fi activat contul tau si vrei sa preiei atunci ti-i trimit tot prin Paypal, daca nu, atunci ramane sa folosim doar contul meu si la sfarsit ii trimit prin MoneyGram la tine sau cine este destinatar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Panseluta spune:

Salutare dragelor,

povestea fetitei m-a lovit direct in inima, am si eu un baietel cu un an mai mic ca ea si ca orice parinte, ma doare sufletul cand un copil sufera.
Nu va mai tin cu vorba, voi face o donatie azi.
Vroiam insa sa intreb daca fetita va fi operata rapid, sau tb intai stransi toti banii? Gasesc ca operatia tb facuta cat mai repede, deci sper din tot sufletul sa avti succes.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!!

Monnvas, multumim si pt contabilitate , eu zic ca e foarte bine deocamdata, sunt convinsa ca se vor strange si mai multi banuti, eu astept finalizarea unui contract e sponsorizare si sper sa mai fac macar vreo 2



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

Ma voi intalni cu Georgiana cand e in Zurich si ii dau bani.

o zi buna !
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Monnvas, plata pentru bazar se face in contul BRD de pe prima pagina, da? la ce adresa de mail iti trimit confirmarea de plata?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Anca_Nicolae, multumesc mult, atunci iti trimit tie pachetul. Cel mai probabil sambata viitoare ajung la Atlassib si trimit pachetul. Te rog frumos sa-mi lasi pe PM adresa ta postala, numele, un nr de telefon (vei primi sms de la atlassib cand ajunge coletul). Cu pozele cum facem, fac eu poze si postez eventual si anuntul la bazar, sau te ocupi tu dupa ce primesti pachetul? Cum iti convine mai mult?
Inca o data multumesc mult.
In alta ordine de idei ma bucur mult ca cei din Franta ii dau sanse de reusita asa de mari fetitei, Doamne ajuta!

de Maria Cornelia (20.09.2006) si Ioana Teodora (24.01.2012)
Din ce in ce mai mare
Creste si mezina
Perlute de domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana310 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marcia03

Ma voi intalni cu Georgiana cand e in Zurich si ii dau bani.

o zi buna !
Mihaela


Miha, esti un om minunat! Daaaa, ne vedem in Zurich mai ales ca ne si gazduiesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Doamne ajuta!

Am depus mai devreme 40 ron in contul BRD, initiale SOG, pt produsele cumparate de la simonapro .Astept confirmare catre ea te rog.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

draga Georgiana, astept cu nerabdare sa ne vedem !!! si ma bucur ca va pot gazdui

numai bine si drum bun !

Mihaela

Mergi la inceput