Suspendarea Presedintelui Basescu

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui AdiS

De fapt rezultatul ar trebui un pic nuantat ca sa ne dam seama cum stam, desi grupul celor care raspund trebuie sa un pic mai mare ca sa fie cat de cat apropiat de realitate.


www.easypolls.net/poll.html?p=4fd892fde4b0d9e6e103a20c

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall

Citat:
citat din mesajul lui AdiS

De fapt rezultatul ar trebui un pic nuantat ca sa ne dam seama cum stam, desi grupul celor care raspund trebuie sa un pic mai mare ca sa fie cat de cat apropiat de realitate.


www.easypolls.net/poll.html?p=4fd892fde4b0d9e6e103a20c


Ia ca e bine ... arata 69%.
Dar in mod sigur e comandat de Base ... clar ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coracora spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy

Ce va place sa rastalmaciti .
N-am spus ca daca are o parere diferita de mine e dobitoc, ci daca sustine ca Basescu e in spatele tuturor publicatiilor straine e dobitoc. Chiar nu sesisezi nicio diferenta??



Nu, Mickyyy, nimeni nu e dobitoc.

Sunt doar oameni care au convingeri diferite de-ale tale.
E asa de greu sa accepti ca nu esti tu depozitara adevarului absolut si trebuie musai sa recurgi la invective ca sa iti "impui" opinia?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coracora spune:

Citat:
citat din mesajul lui catrinik
Pai omul ala chiar e dobitoc daca sustine ca in spatele atitor publicatii straine care ne fac de cacao e tot Base.
In mod sigur Base e de vina si pt codul portocaliu de caldura, ca doar e portocaliu!!!!!


Asta e tot din ciclul "invectivul - argumentul suprem"!

Chiar nu va e jena sa articulati asemenea tampenii pe forum?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Tu ori nu pricepi ... ori nu pricepi ...
Una din doua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdalena67 spune:

aici nu este vorba de nuante, fiecare gandeste cum vrea si vede ceea ce vrea sa vada.Eu de exemplu, nu mai vreau sa vad in viitor ceea ce a facut pdl timp de 8 ani, dar sa fii convinsa ca dobitoaca nu sunt din nici un punct de vedere.Nu am dus-o usor deloc nici pe vremea celorlalti dar in ultimii ani mi-a cam ajuns cutitul la os, si nu am stat cu mainile in san, am muncit si atunci si acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns almo spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Ba tata,mai lasati-ma cu justritia....merge pe ghem.....

Ca sa dovedesti ca esti nevinovat...iti trece paru` prin caciula...

Madalina


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."


sunt convinsa ca nu e usor sa dovedesti ca esti nevinovat acum, dar maine nu o sa mai fie asa greu, o sa vezi. daca USL acapareaza si justitia o sa fie lumea afaceristilor care au probleme cu justitia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

pina una alta, www.contributors.ro/fara-categorie/care-sunt-faptele-grave-comise-de-traian-basescu/" target="_blank">motivatiile de suspendare frizeaza ridicolul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

E un joc politic - pot sa o faca si o fac.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

in presa straina se vede tare rau ce se intampla in Romania. din pacate cei care vor avea de suferit vor fi oamenii simpli. zicea sotul meu astazi ca Ceausescu era ingeras mic pe langa ce fac demonii astia astazi.

pacat...

Mergi la inceput