Ne rugam pt VICTORIA - M&M mai-iunie 2008 (217)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adriana_78 spune:

Ylari, nu stiu ce sa te sfatuiesc, ca nu ma pricep si nici n-am avut asa ceva.
Zic eu ca daca n-ai nici o jena/simpton naasol nu poate fi asa rau.
Nu-ti mai face ganduri negre
sper sa fie totul bine

fetelor, daca aveti chef am pus cateva poze(nu-s multe, ca sa nu va plictisiti) cu evolutia Annikai -- ca zilele astea m-am tot uitat la pozele mai vechi, de la nastere, din primele zile ... ce mici si dragalasi sunt, mai ca-mi vine iar chef de bebe

Am pus si doua poze cu luna cand a fost mare cand casa, acum cateva zile, ca le-am descoperit prin albume, le-a facut sotul meu probabil din balcon

Evolutie Annika de la bebe pana azi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

Citat:
citat din mesajul lui Adriana_78

Ylari, nu stiu ce sa te sfatuiesc, ca nu ma pricep si nici n-am avut asa ceva.
Zic eu ca daca n-ai nici o jena/simpton naasol nu poate fi asa rau.
Nu-ti mai face ganduri negre
sper sa fie totul bine

fetelor, daca aveti chef am pus cateva poze(nu-s multe, ca sa nu va plictisiti) cu evolutia Annikai -- ca zilele astea m-am tot uitat la pozele mai vechi, de la nastere, din primele zile ... ce mici si dragalasi sunt, mai ca-mi vine iar chef de bebe

Am pus si doua poze cu luna cand a fost mare cand casa, acum cateva zile, ca le-am descoperit prin albume, le-a facut sotul meu probabil din balcon

Evolutie Annika de la bebe pana azi





Frumoasaaa mica si scumpa, iar lunaaa

mersi de raspuns, Adriana!

YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

POZE
Mami de Eva scumpa
Si AMR 4 +
Lucas Mathias
Trombofilie, Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

Citat:
citat din mesajul lui Adriana_78

Ylari, nu stiu ce sa te sfatuiesc, ca nu ma pricep si nici n-am avut asa ceva.
Zic eu ca daca n-ai nici o jena/simpton naasol nu poate fi asa rau.
Nu-ti mai face ganduri negre
sper sa fie totul bine

fetelor, daca aveti chef am pus cateva poze(nu-s multe, ca sa nu va plictisiti) cu evolutia Annikai -- ca zilele astea m-am tot uitat la pozele mai vechi, de la nastere, din primele zile ... ce mici si dragalasi sunt, mai ca-mi vine iar chef de bebe

Am pus si doua poze cu luna cand a fost mare cand casa, acum cateva zile, ca le-am descoperit prin albume, le-a facut sotul meu probabil din balcon

Evolutie Annika de la bebe pana azi




superb!

o sa fac si eu un montaj asa! sper sa nu va suparati ca va copiez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicole1980 spune:

Adriana- imi place tare nazdravana ta (ii tot zic asa, pentru ca pe Annika eu asa mi-o imaginez: energica, mereu in centrul atentiei...asa este ????), iar pozele sunt expresive...
Ylari- si eu cred ca a fost contaminata proba, mai ales daca data trecuta ti-au iesit bine... Stai fara grija si mai repeta... Off imi pare rau ca treci prin atatea, dar mai ai atat de putin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Adriana ce frumoasa idee si ce fete frumoase!
Mai, eu voiam mai multe, cum sa ma plictisesc???

Am o tipa in lista pe FB si a facut pt fetita ei ceva de genul 1/365
2/365

sicner, imi pare rau ca n-am facut asta macar la unul din copii (ca 3 sper sa nu vina, gata, ajunge-mi) - va imaginati sa vedeti un slide show cu primele 365 zile?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicole1980 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorich

Adriana ce frumoasa idee si ce fete frumoase!
Mai, eu voiam mai multe, cum sa ma plictisesc???


Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si maslinuta Ana Isabela din 14.01.2011


Cum mi s-au intamplat doua minuni, Robertsi Ana Isabela

Va iubesc pana la cer si dincolo de el...



DA , da Adriana , vrem mai multe poze
Cum sa ne plictisim...
Totusi nu 365...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

Ylari, eu am avut tricomonas acu vreo 7-8 ani! deci nu in sarcina!
intr-adevar, alea sunt simptomele! acu' ma dandesc ca daca la tine sunt rare, de-aia nu ai nici simptome (excluzand cazul in care proba a fost contaminata; dar daca a fost contaminata, n-ar fi trebuit sa fie multi balauri din astia pe acolo? intreb si eu)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorich

Adriana ce frumoasa idee si ce fete frumoase!
Mai, eu voiam mai multe, cum sa ma plictisesc???

Am o tipa in lista pe FB si a facut pt fetita ei ceva de genul 1/365
2/365

sicner, imi pare rau ca n-am facut asta macar la unul din copii (ca 3 sper sa nu vina, gata, ajunge-mi) - va imaginati sa vedeti un slide show cu primele 365 zile?

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si maslinuta Ana Isabela din 14.01.2011


Cum mi s-au intamplat doua minuni, Robertsi Ana Isabela

Va iubesc pana la cer si dincolo de el...



Aoleo, chiar 365????

Mie mi se pare geniala ideea Gabitzeim cu Raducu si ursul, va mai amintiti? Intentionez sa fac si eu la Lucas, sper sa nu se supere ea pe mine

YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

POZE
Mami de Eva scumpa
Si AMR 4 +
Lucas Mathias
Trombofilie, Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns YLARI spune:

Citat:
citat din mesajul lui Luminel

Ylari, eu am avut tricomonas acu vreo 7-8 ani! deci nu in sarcina!
intr-adevar, alea sunt simptomele! acu' ma dandesc ca daca la tine sunt rare, de-aia nu ai nici simptome (excluzand cazul in care proba a fost contaminata; dar daca a fost contaminata, n-ar fi trebuit sa fie multi balauri din astia pe acolo? intreb si eu)


Lumi si www.facebook.com/photo.php?v=332043703489671" target="_blank">balerina Elena Cristiana (26.05.2008)

www.onetruemedia.com/shared?p=733a9f9f274d6633afc942&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj



Nu stiu, Lumi, ma depaseste problema asta si nu rezolv nimic am plans toata dimineata asa ca acum am tras frana de mana... Vedem luni. De ce nu esti pe FB azi? In fine aici nu am mai scris, dar intai mi-a recoltat ptr culturile de col, apoi ptr cesretie dupa care nu stiu ce a mesterit pe acolo ca sa imi faca controlul colului sa vada daca e inchis si dupaia s-a dus iar la masa cu probe si a daramat lama pe jos... a zis ca nu a cazut pe fata cu proba, ca daca ar fi cazut asa imi mai recolta o data. Deci nu stiu ce sa zic/cred. O mai fac o data si cu asta basta. Eu am sunat-o si am intrebat-o si daca sa iau eventual ceva pana vin din nou la ea la control si mi-a zis sub nicio forma nu, ca sigur nu am nimic, sa stau linistita.
Vom trai si vom vedea...

YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

POZE
Mami de Eva scumpa
Si AMR 4 +
Lucas Mathias
Trombofilie, Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

Citat:
citat din mesajul lui YLARI

Citat:
citat din mesajul lui Luminel

Ylari, eu am avut tricomonas acu vreo 7-8 ani! deci nu in sarcina!
intr-adevar, alea sunt simptomele! acu' ma dandesc ca daca la tine sunt rare, de-aia nu ai nici simptome (excluzand cazul in care proba a fost contaminata; dar daca a fost contaminata, n-ar fi trebuit sa fie multi balauri din astia pe acolo? intreb si eu)





Nu stiu, Lumi, ma depaseste problema asta si nu rezolv nimic am plans toata dimineata asa ca acum am tras frana de mana... Vedem luni. De ce nu esti pe FB azi? In fine aici nu am mai scris, dar intai mi-a recoltat ptr culturile de col, apoi ptr cesretie dupa care nu stiu ce a mesterit pe acolo ca sa imi faca controlul colului sa vada daca e inchis si dupaia s-a dus iar la masa cu probe si a daramat lama pe jos... a zis ca nu a cazut pe fata cu proba, ca daca ar fi cazut asa imi mai recolta o data. Deci nu stiu ce sa zic/cred. O mai fac o data si cu asta basta. Eu am sunat-o si am intrebat-o si daca sa iau eventual ceva pana vin din nou la ea la control si mi-a zis sub nicio forma nu, ca sigur nu am nimic, sa stau linistita.
Vom trai si vom vedea...

YLARI si EVA alaturi de Desiree si printesa VICTORIA

POZE
Mami de Eva scumpa
Si AMR 4 +
Lucas Mathias
Trombofilie, Gena MTHFR Mutatia C677T genotip heterozigot si A1298C genotip heterozigot


cel mai bine, Ylari! repeta proba, sa stai linistita!
si nu te stresa inutil!
sunt si pe fb
tocmai ti-am aratat spatele meu sexy

Mergi la inceput