Ingineri fosti, viitori...(38)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Salutare, fete dragi!

Cristina, sper din tot sufletul ca atunci cand ai afirmat lucrul asta

Citat:
citat din mesajul lui tuinea
"noaptea trecuta cele 20 grade mi-au dat mari batai de cap ca m-am perpelit de nu se poate".
te-ai referit la faptul ca n-ai putut sa dormi de frig, da? Spun asta pentru ca la mine confort termic se cheama abia de la 28 de grd.C in sus!

Eu, liniar: serviciu, sala, acasa la curatenie, somn.
LOL, ne-a mancat in fund ca pe maimute cu zugravitu 'cela, si acuma nu-i mai dau casei de cap ... Bine, nici prea mult timp nu-i aloc, ca n-am cum, dar, nah, recunosc ca nici inelul Arabelei nu mi-ar displacea!

Va pupic si-o zi faina va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Cristina, mersi ca ai trimis cateva raze la noi peste mare si e binisor acum cu 16-17°C. Zau ca m-am deprimat sa stau in casa cu c-opii ca ploua toata ziua si e frig.
Pisi, ce poza faina ai Da ce ti-ai intrat in mana ca sala zilnic


Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

hop si eu, am bagat un nasuc in DC, ce mai faceti? Noi am trecut cu "semibrio", ca la mate am facut urat de tot, dar am intrat la liceul dorit, clasa dorita:) acum ne pregatim de vacanta.
Pupici tuturor!

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor,

Hai ca am disparut ca magarul in ceata din cauza multor trebi care s-au varsat in capul meu...

In fine le descalcesc eu pana vin acasa.

La mine tot cald si da ma Pisi ma perpelesc la 20 de grade ca apartamentul meu nu a vazut in veci mai mult de 18 si asa m-am invatat...

Otilia draga mai trimit, mai trimit daca mai sta asa insorit pe aici ca sa va bucurati si voi. Vezi, nu sunt zgarcita.

Gabi felicitari draga mea. Ti-am zis si pe FB. Nu conteaza ce a facut conteaza ca ati intrat unde ati dorit.

Fug la treaba. Un weekend super sa aveti. Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Nimeni, nimeni pe aici...Hmmm toata lumea la mare, la soare...Si eu vin joi noapte la prajeala si abia astept.

Cat despre mine am avut un weekend linistit. Cu doi amici de-ai mei in vizite asa el fugitivo: o fata care a plecat de finitiv in Irac ieri si un coleg a carui zi de nastere a fost ieri dar no party at home...I-am spus eu de zilele noastre de nastere cu tot familionul LOL.

Cam asta este.

Ma de Ancuta mai stie cineva ceva? Nu a mai intrat de un car de vreme....

Va pupic si o zi super sa aveti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Eu iar singura pe aici dar nu puteam sa nu va dau vestea cea mare: la mine ploua....

In rest acelasi program nebun: sala-servici-acasa si joi dupa masa zbor acasica si abia astept.

Va pupic si sa aveti o zi super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna!

Pai nimeni, nimeni?


Eu sunt bine ce sa va zic. Ma pregatesc de calatoreala de maine.

Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Nimeni...

Eh astazi plec si eu catre casa deci ne auzim de pe plaiuri mioritice.

Va pupic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

drum bun, cat stai in tara?

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Cristina, distractie faina!

Nici eu nu am mai vorbit cu Anca. Am abordat-o intr-o zi pe mess dar nu mi-a scris. Sper ca e bine.
Gabi, important este ca ati trecut cu bine in noua etapa. In rest tu ce mai faci?

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

Mergi la inceput