Ingineri fosti, viitori...(38)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Salutare, fete dragi!

Imi cer scuze ca n-am mai intrat dar, sincera sa fiu, nici n-am prea avut ce sa scriu ... Eu am o vara anosta, fara emotii, fara sincope, ... cu serviciu, casa, sot si ... un dor nebun de puiutii mei. Am terminat cu zugravitul, reamenajarea apartamentului in asa fel incat sa mai poata gazdui inca un scolar , curatenia in pivnita, dulapuri ... si-acuma nu mai stiu cu ce sa-mi umplu timpul. Nu m-am gandit niciodata ca o sa ajung sa ma plang de plictiseala si de prea multul timp liber pe care-l am la dispozitie! ... Noroc cu sala, ca ma mai agit pe acolo!

Otilia, adorabila este poza ta de profil!

fetele, oriunde v-ati afla!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Salutare, fete dragi!

Se pare ca perioada concediilor a atins apogeul, de vreme ce nimeni nu mai zice nimic pe aici ...
Mie, trebuie sa recunosc, A.M.R.-ul pana la intalnirea cu puiutii mei dragi mi s-a micsorat simtitor, asa ca si tonusul imi creste exponential.

Inainte de a incheia, tin sa spun si pe aceasta cale LA MULTI ANI CU MULTA SANATATE! tuturor celor care ieri si-au sarbatorit onimastica.

fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Am venit si eu inapoi si deci si pe DC. Vacanta a fost frumoasa, ocupata nevoie marea fusei si se duse ca prin vis....

Acum gand pe inceputul de octombrie cand vine o bucatica mica de vacanta.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Salutare, fete dragi!

Cristina, bine ai revenit din concediu! Cred ca ai bateriile full dupa un asa concediu minunat, petrecut alaturi de cei dragi!
Eu sambata plec la mama, sa imi vad puiutii, zabovesc pe acolo o saptamana, dupa care ne vom intoarce acasa, sa ne pregatim de scoala. In total, voi sta 3 saptamani in concediu, caci in prima saptamana de scoala nu stiu cum va fii cu after-school-ul.

Sper ca toate vi-s bine si doar lipsa timpului va impiedica sa mai scrieti pe forum.

Va pup si-un sfarsit de vara fantastic va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Pisi draga asa este ca am bateriile full. Acum ca se vor uza intr-o saptamana este alta problema. Deja mi-am luat biletul pentru octombrie deci vad in zare incarcatorul LOL.

In rest bine. Acelasi program: acasa-sala-servici.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Nimeni pe aici...Poate daca va invit la un ceai rece (pentru mine cald) va alaturati la taifas.

Eu sunt bine. Acelasi program nebun. La servici s-a rasturnat carul cu probleme dar oi sapa eu sa ies la suprafata.

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Salutare Cristina, Pisicuta!

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Oti draga ce scumpa esti la vorba :)

Eu ce sa va zic: schimb de program ca venira draga comunistii peste mine dar nevoie mare de nu putui sa merg la sala ceea ce mie nu mi se intampla. Cred ca este si de la raceala asta care nu ma lasa deloc.

In rest la servici, ma pregatesc de weekend prelungit.

Cam asta este.

Pupici si weekend placut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata,

Iaca si eu inapoi la treaba dupa un weekend placut. Party-ul meu a iesit super. Toata lumea s-a simtit minunat si asta mi-a incaracat bateriile pentru o luna si intr-o luna merg acasa asa ca e in regula.

Voi? Nimic, Nimic?

Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Neata!

Eu gradinita, servici, casa, iesiri cu copii sau mers cu ele la sala. Si uite asa trec zilele mele. Lucrez la un proiect nou si parca s-a mai redus nivelul de stres, cel putin asa sper pana luna viitoare.

Imi doresc o vacanta cu adevarat. Adica sa calatoresc undeva si sa zac la soare. Poate la anul. Pana atunci ma multumesc cu mici distractii.

Mami de Ana Maria(18.12.2004), Elisa Andreea (09.12.2008) si Iulia Alexandra (14.08.2010)

Mergi la inceput