URGENTA:23.01.12.data operatiei/Georgiana/Teodora!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Papanas, in data de 23 trebuie sa fie la clinica. Este ziua in care vor ajunge acolo, vor face prezenta, iar a doua zi dimineata vor merge pentru internare. Dupa internare, se fac teste diverse si in functie de starea generala a Georgianei, apoi, dupa raspunsurile la teste, dupa urgentele aparute, se va hotara ziua operatie. Sederea lor in Bad este conditionata de timpul de recuperare post-operatorie al Georgianei.

In ceea ce o priveste pe Teodora, din actele medicale am vazut ca la ultimul consult cardio - a fost diagnosticata cu hipertensiune pulmonara in debut, ca urmare a defectului cardiac. Un astfel de diagnostic necesita si o a doua opinie si impreuna cu medicii sa se ia o decizie in privinta ei. Trebuie mentionat ca in astfel de cazuri, exista timpi optimi la care se intervine. Consultul pentru Teo include EKG,doppler si echo-cord. Din acest motiv este 450 de euro. Stiu de la copilasul meu cat sunt de atent analizati, investigati, iar raspusurile vin dupa ce se intruneste o comisie de medici care analizeaza cazul per ansamblu.

Preturile la avion cresc ametitor. Au in acest moment doua bilete doar dus, pentru Georgi si mamica. compania de zbor cu care sunt obligate sa plece este wizz air (pentru data de 23 ianuarie).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Luni dupa amiaza o sa depun si eu o mica suma de bani. Doamne ajuta sa se stranga suma necesara. Sanatate multa

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Vine Mos Craciun
poze Alex http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonelaCc spune:

Nu am cuvinte sa multumesc Andreei si persoanei care a cumparat biletele si tuturor ce au donat si vor dona in continuare !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Ionela am uitat sa te intreb, ai facut pasapoarte pt fete?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonelaCc spune:

Inca nu am facut pasapoartele. O sa ma duc marti. Dar . . nu mai am nici un banut . .... sa vedem ce va fi pana marti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Gabitza, problema pasapoartelor se rezolva cel mai repede, adica in cateva ore... si miercuri, inainte de a pleca daca depunde actele si nu este tarziu....Important este sa aiba cu ce sa plece...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

am facut acuma un transfer prin pay pal.
5 euro vin de la gusta. iar restul de la mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

am facut acuma un transfer prin pay pal.
5 euro vin de la gusta. iar restul de la mine.

Cei mai fericiti oameni nu au parte de lucrurile cele mai bune, dar obtin totul din cele pe care le au!




Multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare tuturor
au toate 4 biletele cumparate, sau doar cele doua, ca nu am inteles exact.
vorbim despre cursa ce pleaca luni 23 ianuarie Bucuresti Dortmund?
mai era o alternativa sa plece din Cluj pe 22 ianurie, dar cred ca e prea tarziu , au deja biletele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Ionela, cat te costa pasapoartele pentru fetite>Sunt din acelea electronice sau simple?Stiu ca cele simple sunt doar pe un an, dar oare se mai fac.Cele electronice se fac in 2 saptamani minim, deci cam la limita sunteti.
daca ai un nr de telefon fix o sa te rog sa mi-l trimiti pe pm, daca vrei bineinteles

Mergi la inceput