URGENTA:23.01.12.data operatiei/Georgiana/Teodora!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Buna, m-am sfatuit cu ajutoarele Mosului si contribuim si noi la strangerea sumei pentru cele doua printese.
Alinuk a avut o idee excelenta, sa incercam o sponsorizare pentru biletele de avion, pentru asta avem nevoie de copii acte identitate ( si cerificate de nastere pentru copii), plus un document medical de trimitere la clinica din Dortmunt.




............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Papanash

am gasit solicitarea de sponsorizare transport cu are am obtinut trsp gratuit pt David al Leditiei acum vreun an si ceva

ti-am dat acum pe mailul personal modelul de dosar cu toate doc necesare

multa sanatate va doresc!



Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

in loc de...Sarbatori Binecuvantate!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Am trimis si eu acum pe paypal. Rog o confirmare!

Multa sanatate si, daca e nevoie de vreun ajutor in Frankfurt, putetzi apela si ajut in masura in care pot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

gaby,te rog...care este suma exacta de care au nevoie?

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

in data de 23 este operatia sau in 23 se interneaza, urmeaza niste proceduri , apoi urmeaza operatia ? Intreb asta in ideea de a se stabili exact data zborului.

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gagga spune:

Buna seara,

Am facut si eu acum o donatie, prin paypal. Sper din tot sufletul sa se stranga la timp suma de bani necesara, si sa aveti fetitele sanatoase.

Va doresc numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Citat:
citat din mesajul lui papanash

Buna, m-am sfatuit cu ajutoarele Mosului si contribuim si noi la strangerea sumei pentru cele doua printese.
Alinuk a avut o idee excelenta, sa incercam o sponsorizare pentru biletele de avion, pentru asta avem nevoie de copii acte identitate ( si cerificate de nastere pentru copii), plus un document medical de trimitere la clinica din Dortmunt.




............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Va multumim fetele pt suport si ajutor.
Ionela a primit azi vestea ca i s au cumparat 2 bilete de avion doar dus, atat s a putut pt ea si Georgiana de la o prietena,cunostinta a Andreei_AS, care isi pastreaza anonimatul.
Plecarea este pe 23 ian, ora 12.50 de pe Baneasa, ele pe 23 tb sa fie acolo pt internare.
Deci mai tb luate bilete pt tatic si Teodora dus si pentru toti 4 intors. Taticul trebuie sa mearga si el intrucat este posibil ca pe perioada post operatorie - Ionela sa fie internata cu Georgiana in spital, iar Teodora nu va avea cu cine sa ramana.
In urma ultimului consult cardiologic, Teodora a fost diagnosticata cu insuficienta de valva tricuspida de grad II si debut de hipertensiune pulmonara. Ionela vrea si o a doua opinie in aceasta situatie, pentru a stii exact ce are de facut in cazul Teodorei. Pentru Georgiana lucrurile sunt clare, are formularul care acopera costurile, insa pentru Teodora nu sunt suportate costurile pentru consultul cardiac in suma de 450 euro.


Fetele veti avea toate documentele necesare.tinem legatura




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Citat:
citat din mesajul lui helbi

Am trimis si eu acum pe paypal. Rog o confirmare!

Multa sanatate si, daca e nevoie de vreun ajutor in Frankfurt, putetzi apela si ajut in masura in care pot.

Andreia




helbi multumim, rog un moderator sa te treaca pe prima pagina pt transparenta.e ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O

gaby,te rog...care este suma exacta de care au nevoie?

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...











Miha biletele de avion,2 dus si 4 intors care se tot scumpesc cred pe masura ce se apropie perioada de plecare si consultul 450 euro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Mai am o donatie MD, MULTUMIM
vom trece pe prima pag, sa mi dea PM cu userul daca doreste in loc de initiale.

Mergi la inceput