URGENTA:23.01.12.data operatiei/Georgiana/Teodora!

Raspunsuri - Pagina 32

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Buna dimineata,
va asteptam sanatosi acasa, dar vorba Andreei, dupa ce trece nebunia cu zapada la noi.
Andreea, oare ma poti anunta tu daca au intrat banutii de la mine?
va imbratisam cu drag.
Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Ionela chiar ma gandeam cand a venit zapada ca a ti plecat la fix, a doua zi a inceput nebunia.....a ti avut noroc......
Te rog cand poti sa te mai uiti prin conturi sa mi dai lista de cand a ti plecat sa mai fac confirmari.Recuperare usoara Georgianei


Multumim tuturor donatorilor.In continuare tb sa mai facem un efort pt biletele de intors.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonelaCc spune:

buna .geo e tot la ati deoarece sus e full,are stari de greata din cauza anesteziei si mai vomita din cand in cand ,da andreea am vb cu mirela e ok .cu teo am fost la medic ptr ca tuseste ceva de groaza noroc ca i am facut la sfatul vostru asigurare de calatorie o sa ma uit diseara daca au mai intrat banuti gabita ca merge netul aiurea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Laura au intrat banutii de la tine.O sa rog un moderator sa te treaca pe prima pagina cand poate.multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Ionela, ce v-a recomandat medicul pentru Teo? ati rezolvat prin asigurare? va descurcati cu banii?
faceti maine provizii de ce aveti nevoie. Sambata este program scurt, iar duminica toata lumea slafana (doarme si se odihneste).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonelaCc spune:

consultul lui teo a fost gratuit plateste asigurarea doar medicamentele le am cumparat si au costat 30 e.cu banii....sa vedem cat ne ajunge consultul lui teo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Consultul la inimioara pentru cand este programat?

In cazul Georgianei- cat v-a spus dl doctor ca mai stati? V- a dat o data aproximativa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonelaCc spune:

consultul lui teo nu programat iar cu plecarea nu stim nimic sigur poate luni vom sti ceva concret

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Ma bucur ca ati trecut cu bine peste operatie si veti vedea ca si cu Teo va fi bine, ca doar au fetele cu ele doi parinti si jumatate....jumatatea suntem noi, fetele care va asteptam sanatosi acasa.
Va pup,
Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Ionela, sa pastrati chitantele si retetele de la medic sa puteti deconta totul pe asigurarea de calatorie cand va intoarceti in tara. La dosarul pe care il veti deschide trebuie sa atasati toate actele, retete, bonuri, etc.
Multa sanatate tuturor !

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput