URGENTA:23.01.12.data operatiei/Georgiana/Teodora!

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Doamne ajuta! e bine ca operatia s-a incheiat cu bine; acum urmeaza recuperarea care nu va fi prea usoara, dar cea fost mai greu a trecut.
Multumim pentru ca ne tineti la curent cu tot ce se intampla acolo cu voi.
Va ,
Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonelaCc spune:

totul este ok cu georgiana,cu teo pentru consult mai asteptam asa a zis domnul doctor multumim ca sunteti alaturi de noi eram ingrijorata cu interventia deoarece georgiana avea inca menstruatie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonelaCc spune:

georgiana e la terapie intensiva dar ii e teama cand se va ridica in picioare ce o sa faca sfatuiesc pe toata lumea care are probleme cu copil,cu maformatie congenitala sa apeleze cu toata increderea la DOMNUL DOCTOR E UN OM EXTRAORDINAR CLINICA TOT LA FEL SI TOT PERSONALUL NU SE SUPARA NIMENI II POTI CHEMA SI DE 100 DE ORI ITI EXPLICA CU RABDARE SI DARUIRE FATA DE MESERIA PE CARE O AU SPRE EX IERI GEORGIANA A INCEPUT SA VOMITE SI AM IESIT SI AM STRIGAT HELP SIAU APARUT IN JUR DE 20 DE PERSOANE IMEDIAT TOAT STIMA SI Tot respectul pentru munca care o fac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Ionela, ma bucur sa aud ca sunteti multumiti si de cum a decurs operatia, si de dl. dr si echipa sa, dar si de pensiune. Georgiana o sa-si revina usor, desi operatia nua fost usoara. Copii au o putere extraordinara de a se reface usor dupa boala. Voi sa fitzi calmi si rabdatori cu ea, care poate, la inceput o sa fie mai capricioasa.

Abia astept sa aud ca Georgi deja merge si ca Teo a fost consultata si vi s-a spus ce aveti de facut mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

ma bucur ptr voi, stiam ca veti fi pe maini bune. nu ezitati sa intrebati orice, sa cereti ce aveti nevoie.
doamne ajuta sa fie toate bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonelaCc spune:

imi ce3r scuze dar teo apasa si ea pe butoane si cand mi a iesit scris mare cand mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Ionela, ma bucur mult ca sunteti bine, ma gandesc mereu la voi si astept vesti de bine, totul merge asa cum ne-am dorit cu totii. Nici nu se putea altfel, ingerii pazitori va sunt aproape!

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

draguta de ea ...

si langa mine sta fetita mea, Marcia....si vrea sa vada cum arata diversele smiles

si

Mihaela

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Ionela, va pup. Ma bucur tare ca faceti pasi maruti si siguri. Imi doresc sa scapati repede de ATI si sa mergeti la sectie unde lucrurile si atmosfera este mai destinsa. Fetele din ATI sunt minunate. Saritoare si cu mult bun simt. Asa sunt toate. Alaturi de pacienti, fara preferinte. Sus in sectie e mai relaxata situatia. Cred ca ai vazut ca sunt locuri de recreere, locuri de intalnire.
Cum stati cu banii? Va descurcati?

Mirela a venit la voi? Am rugat o sa se ocupe si sa va ajute...
Va doresc sa reveniti din starea de ieri... Repede si sa va intoarceti acasa(dar dupa ce trece nebunia ce este in tara). Sper sa aveti noroc de vreme buna.

Astept cu nerabdare sa aflati vesti despre situatia Teodorei.

Mergi la inceput