URGENTA:23.01.12.data operatiei/Georgiana/Teodora!

Raspunsuri - Pagina 33

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns IonelaCc spune:

avem toate bonurile dar nu cred ca ne vor deconta banutii de medicamente la consult nu ne au luat bani intrand asigurarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonelaCc spune:

buna seara,georgiana a avut febra ,ia curs nasul,dar acum e mai bine dl doctor a zis ca maine ne spune cand plecam acasa dar asistenta dumnealui a zis georgianei azi ca a vorbit cu dl doctor ca pana duminica suntem plecati ,consultul lui teo e vineri cand ii scoate si firele de 10 zile georgianei. ALINUK AM VAZUT CA MAI ESTE UN TREN SEARA LA 19 40 CU ALA NU PUTEM PLECA CA SA NU MAI STAM PE NICAIERI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DadaIna spune:

Nu stiu daca postez unde trebuie insa am primit acest mesaj si poate sunt persoane care au nevoie de aceste informati:

"FOARTE IMPORTANT ! ! !

Va rog sa difuzati mai departe acest e-mail, fiindca sigur exista in
Romania copii bolnavi cardiac ai caror parinti nu au posibilitati
economice sa le salveze vietile.
Nu ezitati un moment si recomandatile aceasta adresa de contact...puteti
astfel sa ajutati la salvarea vietii unui copil nevinovat...
Am controlat adresá si am primit un raspuns amabil si garantia
autenticitatii acestui anunt.

Cu stima
Ioan
(Goteborg-Suedia)

IN ATENTIA PARINTILOR CARE AU COPII CU PROBLEME CARDIACE

In acest moment exista in ISRAEL o clinica medicala ce are o fundatie
independenta ce strange fonduri internationale pentru a PLATI OPERATII DE CORD PENTRU COPII , IN ACEST MOMENT SUNT STRANSE FONDURI ENORME PENTRU CAZURILE DIN ROMANIA ...DACA STITI PARINTI DISPERATI
AI CAROR COPII NECESITA INTERVENTII CHIRURGICALE PE CORD, TRIMITETI LE
ACEST MESAJ. EL POATE SALVA VIATA UNUI COPIL !!!!!!!!!
Site-ul fundatiei este :

http://www.saveachildsheart.org

Controlati-l singuri.
Sau se poate suna la redactia Radio Romania Cultural unde se pot cere
detalii. Se asigura costurile pentru operatia in sine, tratament complet pre si post operator, cazare pentru un parinte.
Parintele si copilul platesc doar biletul de avion dus-intors !!!
Aceasta stire s-a difuzat la emisiunea - Stiinta in cuvinte potrivite - rubrica medicala - care se difuzeaza in fiecare zi dupa Stirile de la ora 13.00
STIREA ESTE FOARTE SERIOASA SI VERIFICATA !!!(redactori si prezentatori sunt Corina Negrea si Dan Manolache )"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Citat:
citat din mesajul lui IonelaCc

buna seara,georgiana a avut febra ,ia curs nasul,dar acum e mai bine dl doctor a zis ca maine ne spune cand plecam acasa dar asistenta dumnealui a zis georgianei azi ca a vorbit cu dl doctor ca pana duminica suntem plecati ,consultul lui teo e vineri cand ii scoate si firele de 10 zile georgianei. ALINUK AM VAZUT CA MAI ESTE UN TREN SEARA LA 19 40 CU ALA NU PUTEM PLECA CA SA NU MAI STAM PE NICAIERI



Super, ce vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Dadaina, multumim de informare. Aceasta adresa circula de ceva timp pe internet. Nu stiu persoane care sa fii avut nevoie si sa fii apelat la aceasta clinica.
Ionela, incepe sa faci simulari pe site ul wizz. Daca ati pleca luni, vezi cat costa biletele de avion! Timpul de reactie este foarte foarte scurt!
Astept cu nerabdare vesti de la voi!! In tara este extrem de frig. Aveti atentie la ce imbracati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonelaCc spune:

andreea am facut simulari si duminica bil de pers e 60 e iar luni 50 e fara bagaje,revin cu raspuns de la dl doctor mai tarziu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

martea si miercurea sunt mai ieftine bilete,fa simulare pentru zilele astea

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonelaCc spune:

la aceasta clinica externarile se fac doar miercurea si vinerea iar noi trebuie sa facem la primul zbor dupa externare pentru a nu tine camera de pensiune ocupata e full aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonelaCc spune:

TOCMAI AM FOST ANUNTATI DE DOMNUL DOCTOR SANDICA SA NE FACEM REZERVARI PENTRU ZBORUL DE DUMINICA 5 FEBRUARIE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita69 spune:

felicitari va asteptam cu drag consultul lui TEO cind il facetii?

Mergi la inceput