URGENTA:23.01.12.data operatiei/Georgiana/Teodora!

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

drum bun si dumnezeu sa va ajute sa veniti sanatosi acasa va pupam si ne rugam pt voi

mamica de galusca alexandru gabriel
http://family.webshots.com/album/579645108kLLnRG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Ionela, daca nu ati plecat deja, veti pleca cat de curand, asa ca drum bun si cu Dumnezeu inainte! Sa veniti inapoi cu inimi reparate!

Andreea_AS, bani de cazare sunt? Ca m inteles ca stau la ceva pensiune macar o perioada. Oricum bani si pentru consultatie sunt sigur, biletele de dus sunt cumparate, raman biletele de avion de intors, cazarea si cheltuielile de acolo, nu? Hai ca se rezolva!

Acum pe langa bani, strangem si rugi sa fie recuperarile usoare!

===============================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si Alexia Briana (30.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

YAia, pe perioada sederii acolo au acoperit in totalitate cazarea si micul dejun pentru toti. Inclusiv drumul Dortmund - Bad Oyenhausen este acoperit. (sunt 130 de km). Acestea sunt posibile intrucat Georgiana are statut special. Daca va fi nevoie de consult post operatoriu, cheltuielile vor fi suportate de parinti.

Da, sunt bani pentru consult.

Azi cand am vorbit cu Ionela am rugat-o sa analizeze posibilitatea intoarcerii pe aeroportul din Cluj sau Tg Mures. Este posbilil ca biletele sa fie mai ieftine, iar distanta este mai mica decat Bucuresti-Iasi. din ce stiu eu, pentru cluj si mures, cursele nu sunt zilnice, ci in anumite zile ale saptamanii. Ramane sa vedem.
Informativ, o simulare facuta ieri pentru o plecare maine- 4 persoane adica doi adulti si doi copii- biletele costa 4100 ron.
timpul nostru de reactie va fi unul extrem de scurt. Adica vom afla cu 3 zile inainte, iar in ziua in care aflam va trebui facuta rezervarea si sa cumparam biletele.
Din momentul in care Georgiana este externata, gratuitatile se pierd. (cazarea si micul dejun).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andreea_AS

sa analizeze posibilitatea intoarcerii pe aeroportul din Cluj sau Tg Mures. Este posbilil ca biletele sa fie mai ieftine, iar distanta este mai mica decat Bucuresti-Iasi.


pt distanta Bucuresti Iasi si retur au asigurat transportul cu trenul la vagon de dormit
biletele de tren pe care le au sunt dus-intors




Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

www.meseriademama.blogspot.com/" target="_blank">party in FEERIE de muzica si dans



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

in acest caz ar fi bine sa ne mobilizam sa fie banii stransi pana atunci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

ok, Alinuk, eliminam variantele Cluj si Mures.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Mi a scris Ionela. Au ajuns la clinica.
Multumim tuturor celor care au facut posibila plecarea lor. Va tin la curent pe masura ce primesc informatiile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andreea_AS

Mi a scris Ionela. Au ajuns la clinica.
Multumim tuturor celor care au facut posibila plecarea lor. Va tin la curent pe masura ce primesc informatiile.


Uff, ce usurare ca au ajuns cu bine.Andreea multumim ca tii legatura cu Ionela, cat timp vor fi acolo si ne tii si pe noi la curent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Geo este internata, deja au inceput primele seturi de analize. Teo nu se simte bine dupa zbor, a vomat si este ametita. Doamne Ajuta ca au plecat cu asigurare de calatorie.

Mergi la inceput