URGENTA:23.01.12.data operatiei/Georgiana/Teodora!

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns IonelaCc spune:

MULTUMESC FETELOR SUNTETI EXTRAORDINARE!NU STIU DACA VREODATA VA VOI PUTEA RASPLATI PENTRU TOT CE ATI FACUT SI CE FACETI TOATA STIMA PENTRU VOI INIMOASELOR!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Bravo fetelor

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dastefa spune:

Azi am depus si eu 50 ron
numele Sotropa Mihaela
sper ca au intrat deja in cont
multa sanatate fetelor si te asteptam cu vesti bune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonelaCc spune:

multumesc si celor ce au donat banuti si azi!.PAPANAS AI REUSIT SA PLATESTI BILETELE?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

gabby2011,aseara am avut probleme cu laptopul si numai stiu daca ai primit raspuns...ziceam ca am trimis ceva prin paypal,nu dau nume aici dar nickul asta e prenumele meu.

Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alina

gabby2011,aseara am avut probleme cu laptopul si numai stiu daca ai primit raspuns...ziceam ca am trimis ceva prin paypal,nu dau nume aici dar nickul asta e prenumele meu.

Multumesc!

Alina,mami de 2 copii minunati



Da Alina ti am dat PM ca au intrat.am dat lista la papanash sa treaca lista pe prima pag dar ea nu e in oras.o sa rog pe altcineva eventual.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Au plecat acum 10 euro si din Finlanda in contul in euro de la BRD. Astept si eu o confirmare.

Doamne-ajuta sa se stranga banutii. Biletele dus sunt rezolvate, pasapoartele facute, bani de tren dus sunt, e aproape si suma de 450 de euro din cate am socotit eu, ar mai fi nevoie de intoarcere avion +tren si bani de cheltuiala acolo, nu? Hai ca se strange suma, Doamne-ajuta cu operatiile, sa fie recuperarea usoara pentru fete.

===============================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si Alexia Briana (30.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_AS spune:

Yaia, multumim.

Buna recapitularea ta.

Vreau sa lamuresc un aspect, eu insami fiind in aceasta situatie. Data intoarcerii este incerta. Asa cum spuneam, depinde de recuperarea Georgianei. In general se anunta cu 3 zile intainte, pentru ca parintii sa aiba timp de reactie si sa cumpere bilete de avion.

Pe perioada sederii lor in Bad, am sa tin legatura cu Ionela si va vom anunta pas-cu pas ce se intampla.

La intoarcere insa vom avea timp de a reactiona mult mai putin decat acum, drept urmare trebuie sa ne mobilizam pe toata perioada in care sunt acolo. Biletele de avion, daca nu avem noroc, pot fi la preturi maxime.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

Citat:
citat din mesajul lui IonelaCc

multumesc si celor ce au donat banuti si azi!.PAPANAS AI REUSIT SA PLATESTI BILETELE?



Le a platit stai linistita.E plecata la munte si o sa confirme cand vine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

ma bucur ca s-au strans banutii. bafta mai departe, eu ma rog sa fie toate bine.

Mergi la inceput