Ajutoarele lui Mos Craciun in actiune ! (3)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

hello
Maria mai doneaza un balansoar -calut de lemn si o bucatarie cam www.google.ro/imgres?q=bucatarie de jucarie&hl=ro&sa=X&rlz=1W1ADRA_en&biw=1280&bih=819&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=StE7XiiIQ1IbVM:&imgrefurl=http://fabricademagie.ro/Bucatarie-de-jucarie-Hello-Kitty.html&docid=t1gAxh00865YBM&imgurl=http://fabricademagie.ro/images/P/NEOCN_fcd12wtlayg8u.jpg&w=488&h=650&ei=44TkToDuBO3Z4QSAuYShBQ&zoom=1&iact=rc&dur=109&sig=118005739723919068362&page=1&tbnh=145&tbnw=93&start=0&ndsp=27&ved=1t:429,r:1,s:0&tx=40&ty=74" target="_blank">asa

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?bid=23&folder=Vara 2011 amintiri de vacanta" target="_blank">VARA 2011-AC1 SI AC2

DE TOATE PENTRU TOTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

As vrea sa donez si eu ceva ptr cazul din Vaslui. Ceva hainute ptr cei mici. 1-3 ani. Cum as putea sa fac? Eu sunt in Italia....Daca a fi sa trimit printr-o agentie care trimite colete in Ro.....pe ce adresa ar trebui sa trimit? Va multumesc.




Alessio Michele (3 + ani) , Mattia Gabriel (2 anisori!!) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (9 luni) ! .

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

da dulciuri si fructe pt toti.
cricor daca aveti masina luni mergeti asa si cumparati ce gasiti. papuci sosete sau ce va ganditi acolo. tricouri
anya si ioana mergeti marti?
nu pot sa scriu si sa citesc bine pe tel a fost confiscat laptoul ppt. desene

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Eu pot doar luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Citat:
citat din mesajul lui danangie

As vrea sa donez si eu ceva ptr cazul din Vaslui. Ceva hainute ptr cei mici. 1-3 ani. Cum as putea sa fac? Eu sunt in Italia....Daca a fi sa trimit printr-o agentie care trimite colete in Ro.....pe ce adresa ar trebui sa trimit? Va multumesc.




Alessio Michele (3 + ani) , Mattia Gabriel (2 anisori!!) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (9 luni) ! .

Pozici cu noi




buna, de copiii din Vaslui se ocupa dianaalex, o sa-ti trimita ea PM cu toate datele necesare. Multumim pentru ca te-ai inscris in campania noastra !

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

luni dimineata la ora 10,sunt la depozit cu tot ce am mai strans pana acum.vin si Teutz si Cricor.


important!
eu zic sa ne miscam mai repede cu totul!cumparaturi in dg,sortat si trimis pachete pentru provincie din ce avem in stoc!
trec zilele astea ca nebunele si parca vad ca nu reusim sa terminam in timp.
maine vom sorta tot ce exista in depozit si vom incerca sa le grupam pe centre.trebuie sa vedem ce ne mai trebuie.concret!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

intrebare:pt centrele din provincie,cumparam noi fructele sau trimitem banutii si cumpara ei?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

subiectul de la generale s-a mutat?
costumul cu steaua-vreo veste?

azi sunt la varsta intrebarilor


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

dandusa, mergeti la depozit sau si la dragon?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Eu nu am primit nici un raspuns ref. Steaua....


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput