Ajutoarele lui Mos Craciun in actiune ! (3)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioana_Pos

dandusa, mergeti la depozit sau si la dragon?

Ioana, mami de zambarici

Sa va traiasca puiutii, sa fie sanatosi si norocosi!




eu vin doar la depozit pt ca o sa am ajutoarele mici cu mine.o sa stau cu ei cat se poate,sa sortam tot ce-i acolo.am multe de adus si in orice zi as veni,pana pe 15,tot cu cei mici pot...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Mihaela, Boticelina, ar fi ok o geaca groasa + un bluzon, masura L, pt fata de 18 ani ???

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Buna ziua revinb si eu cu rugamintea sa imi mai dati odata adresa lui Aka pentru colete si nr de tel ca vreau sa trimit si eu coletul pentru copii de la voi si pomisorul pentru licitatie. In colet vor si si Blugii pentru Raluca parca fetita de 11 ani si avionul cu telecomanda pe care am promis ca il cumpar eu. Si vor mai fi si 2 seturi de biju-uri hand made pentru licitatie.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Un vot va rog http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=8 di1 si di2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

dragelor de astazi am o fetita pestrita cu varicela .
voi mai prelua colete si le duc la depozit dar din pacate nu voi putea sta la sortat sau merge la cumparaturi. tre sa stam izoltate 14 zile .

nu uitati sa ne votati www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=2" target="_blank">aka1 si aka 2

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Off, Aka, asta iti lipsea! Sanatate si rabdare!

Vad ca pt luni sunt masini iar pt marti nu, asa ca vin eu marti ca sa fie treaba echilibrata. E ok asa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

DiCristea unde la razoare?
As putea trece eu luni cand vin de la birou.
Sunt undeva cu autografe deja?

Dandusa eu inca mai astept veste de la un coleg despre costumul Steaua.
E ok sa iei costumul de Mosh in 15? Am vb acolo si mi-au spus ca e curat.


pt fructe parerea mea este ca cel mai potrivit ar fi sa le trimitem bani si sa cumpere fetele direct.
(pretul transportului si eforturile pt a trimite de aici, dupa mine nu justifica eventuala diferenta de pret dintre bucuresti si provincie) imaginati-va doar greutatea coletelor, transportul la posta...iar un curier rapid ar face ..cat nu face

Anca, Danangie multumim!
Mamagiulieiam avizarea pt curcubee... ma duc la posta maien

Aka ce citesc? micutza varicela??
draga de ea
va dorim multa sanatate
ne spui daca te incurca treaba cu coletele

fetelor la cumparaturi eu din pacate nu am cum sa ajung
la depozit o sa incerc intr-una din zile

pentru data de 15 decembrie ora 15 cand avem de facut peste 150 de cadouri o sa va rog sa-mi spuneti care poate sa vina la Opera
O sa avem nevoie si de ceva ajutoare barbati caci vor fi de carat mai multe cutii grele.
O sa incerc eu sa gasesc o varianta.


In legatura cu cartile de la Leon Magdan, s-a rezolvat cazul, a avut zilele astea multe comenzi de la gradinite si ong uri si a terminat stocurile de carticele mici (la 0.5lei)
Mai are doar din cele de 2lei/buc, eu am luat astazi vreo 20 (ale mele). Mi-a pus si autograf pe ele, daca se dau cele de la licitatie, voi mai dona din ele 2-3.

va imbratisez pe toate si va rog sa ma credeti ca pesonal mi-as dori ca toata lumea sa fie multumita si sa avem o campanie frumoasa asa cum am inceput-o
toti copiii merita in egala masura ce e mai bun!
resursele mele sunt totusi limitate si am realizat ca nu pot multumi pe toata lumea

tuturor




Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (3 ani) si Teo voinik (5 ani)

invitatie pt 16 decembrie!!!!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

In 15 cred ca voi putea eu. Incerc sa-mi iau concediu atunci pt dimineata am o serbare la gradi di vreau sa trec si pe la scoala sa "vrajesc" viitoarea invatatoare. Poate reusesc sa-mi tarai sotul sa care cutii si il eliberez dupa aceea .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

La biserica de la Razoare.
Acolo sta mama Cristinei si le lasa la ea.
Ma suna maine sa-mi spuna cand e mama ei acasa.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Incerc sa ma eliberezz si eu pentru data de 15, nu cred ca toata ziua dar macar o mare parte.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput