Ajutoarele lui Mos Craciun in actiune ! (3)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

neata. la capitolul cosmetice la dm sunt preturi ff bune la sapun sampon si detergent..

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Citat:

anya, asa zice ca luni a ramas...


Anya, am batut un 'a' in plus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Voluntari, detaliile pe sexe"


Fata Voluntari F 4 marime incaltamine 25
Fata Voluntari F 6 marime incaltamine 27
Fata Voluntari F 6 marime incaltamine 27
Fata Voluntari F 6 marime incaltamine 27
Fata Voluntari F 6 marime incaltamine 28
Fata Voluntari F 7 marime incaltamine 34
Fata Voluntari F 10
Fata Voluntari F 10
Fata Voluntari F 12
Baiat Voluntari B 6 marime incaltaminte 26
Baiat Voluntari B 6 marime incaltaminte 27
Baiat Voluntari B 8 marime incaltaminte 27
Baiat Voluntari B 10 marime incaltaminte 27
Baiat Voluntari B 11 marime incaltaminte 28
Baiat Voluntari B 13 marime incaltaminte 30
Baiat Voluntari B 13 marime incaltaminte 34
Baiat Voluntari B marime incaltaminte 35
Baiat Voluntari B


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Tot Voluntari:

"Ei au in ingrijire si adulti, asa ca eu pun aici si necesarul, ca poate se gaseste si pentru ei ceva = BaRBAtI: Nr. 40 = 3, Nr. 41 = 1, Nr. 42 = 2, Nr. 43 = 6, Nr. 44 = 3. FEMEI: NR. 36 = 4, NR. 37 = 9, NR. 38 = 8, NR. 39 = 8, NR. 40 = 1 FEMEI SI BaRBATI: DIVERSE MaRIMI DE LA 36 LA 42;"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Aka o sa mai primesti un pachet cu hainute frumoase pt copii pana in 2 ani.sa dai pm cu nr tel ca vine prin curier.

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Luni pot sa ajunga la depozit/ dragon:
Ales@sara - neaparat
Teutz - 9-16
Gabby2011 - incearca
Cricor (adaugat)
eu. Eu pot lua cu masina sigur 3, posibil 4 persoane (sa vad daca mi-o preia socrela pe terorista mica).

Marti pot sa ajunga la depozit/ dragon:
Alex@Sara: intre 9 si 11.30
Papanash

Mi se pare bune ideea sa mergem in 2 zile. Cine vrea si poate sa mai vina, va rog sa scrieti, sa va adaug. Eu as sugera intai mers la Dragon, facut shopping, apoi mers la depozit. Cine nu poate merge la una dintre locatii dar poate la cealalta e ok, ca sunt destule de facut si colo si colo.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Barbatii si femeile din centrul Don Orione - le cumparam incaltari/ haine noi sau dam din ce s-a adunat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

marti cine poate merge cu masina?

............................................................

Ajutoarele lui Mos Craciun
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Eu pot ajunge la depozit/Dragonul rosu doar luni. Pot convoca o prietena cu masina pentru Gragonul rosu.

Cred ca ar fi bine sa ne impartim..unele la shopping, unele la sortat....Aka ai mai dus pachete?

Eu merg sa mai iau niste rechizite astazi pentru centrul din Slobozia. Acolo trimitem si hainute/dulciuri?

Alina71...te sun diseara sa me intalnim luni dimineata.

Danaionela - vrei sa ne vedem astazi sau maine dimineata sa-mi dai pachetul de care ziceai...daca te confundiarta-ma

Papanash, am facut un transfer de 100lei (initiale DM, e trecut si username-ul meu), te rog mult sa treci in lista cu numele Paul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Ma gandesc ca la Don Orione sa dam ce se strange si sa cumparam numai botosi de interior/trening/halat.

Avand boli imobilizante ies stau destul de putin afara sau merg putin, mai mult in scaun cu rotile.

La copii nu sunt pentru toate persoanele pentru ca ...nu merg deloc.


Alinuk...ce pret poti sa pui pentru

LA CABOTINA - misterul celor noua numere
Autor: Demetrescu, Cristina
Editura: LUCMAN
Categoria:
Status: Epuizat
Pret: 11,00 RON

""Dupa aparitia anterioara, "Our Fortuna - Povestea zodiacului pentru copii", asistam la o noua creatie a Cristinei Demetrescu. Asteptarea exclude surpriza, insa autoarea a reusit sa ma surprinda, oferind de aceasta data, nu un volum cu adresa definitiva, ci un volum care este foarte greu sa-l cataloghezi, cu toate ca lumea copilariei este amplu evocata.
Naratiunea acum prezenta are o deschidere infinit mai larga....
O alta surpriza placuta este tentativa...de a defini enclavizarea spirituala a personajelor ce populeaza naratiunea, enclavizare ce perpetueaza teme arhaice proprii ,nu numai acelui catun, geografic definit in Italia.
In acest cadru, sugerarea NEMURIRII, ce poate fi obtinuta in acele date...nu surprinde..." ( Adrian ANDRIES )

Pagini continute: 186"

si

OUR FORTUNA - Povestea zodiacului pentru copii
Autor: Demetrescu, Cristina
Editura: LUCMAN
Categoria: Practice Astrologie
Status: Disponibil (in limita stocului)
Pret: 8,00 RON
""Fireste ca am sa incep o carte! S-au scris carti de astrologie de tot felul, dar oare s-a gandit cineva ca nu sunt accesibile decat de la o anumita varsta in sus ? Sunt prea greoaie pentru copiii care nu au rabdare sa inteleaga atatea informatii, si imi aduc aminte de mine care as fi devorat orice de genul acesta, cand eram mica. Si ei trebuie sa stie ca au anumite drepturi stabilite de legile universale si mai ales ca suntem atat de diferiti unii de ceilalti."(Cristina Demetrescu)

Pagini continute: 105"



edit...cu autograf, bineinteles.
nu pot pune pozele cartilor ca nu ma pricep...

Cartile pot fi luate din zona Biserica Razoare..are cineva drum pe acolo?




CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA;www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2, A DOUA MINUNE, MOS CRACIUN 2010

CE AM EU DE OFERIT

www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc1.jpg" target="_blank"> VREM PE SKYJET!!
www.desprecopii.com/pozeconcurs/ShowPhoto.asp?url=upload/Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta/dcc2.jpg" target="_blank"> NU MAI VREAU SABII TOATA VIATA!!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=7" target="_blank"> A INCEPUT VOTAREA!



www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius! ; Sa o ajutam pe Georgi sa mearga ; Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput