Gemanutele in asteptarea lui Mos Craciun!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Noi n-avem inca zapada! a nins de fapt mai bine zis a fulguit putin dar nu s-a asternut ...

Am scapat de scoala si gradi cu toate serbarile fetei gradi de la balet si asteptam sa vina mosu.
olim-nastere usoara iti doresc, mai ai foarte putin.

black-crezi ca eu am facut ceva? a da bradul l am facut acum doua saptamani cu copiii, avem beculete peste tot in rest chiar nimic.
doina-felicitari pentru toate bunatatile pe care le faci, eu sincer n-am rabdarea ta.

Plecam diseara in deplasare la socrii sper, sper... sa ma linistesc acolo din toata nebunia asta care o am in jurul meu. Nu e momentul acum sa ma destainui dar sper sa se vada candva si luminita pentru noi candva...
Va urez de pe acum sarbatori fericite si linistite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Mercedes, ma rog sa nu fie vb de sanatate subreda a cuiva drag tie, ca in rest, orice problema se va rezolva intr-un fel sau altul! Iti doresc sa te linistesti si sa te prinda Anul Nou cu alt tonus!

Am brad(ut), ca-i mic tare, dar nu ma pot manifesta, sotul l-a ales! Eu abia am sosit de la domicilii in alta localitate, zau ca-mi doresc ca macar de sarbatori sa stau linistita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Sarbatori fericite, cu sanatate si liniste, alaturi de toti cei dragi!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Craciun fericit, sanatate si bucurii alaturi de cei dragi!

black

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Craciun fericit si sarbatori fericite.



Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Craciun fericit la copii si parinti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

CRACIUN FERICIT alaturi de cei dragi voua!!1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Craciun fericit! putin cu intarziere dar in ajun si de Craciun nu am avut net.Ieri am fost la o inmormantare(in ziua de Craciun a murit nasul nostru dupa o lunga sauferinta).
A venit Catalin cu Ioana si cu Amalia in Ajun pe la ora 14.Au plecat pe 26 spre seara.Nici nu am apucat sa ma satur de jucat cu micuta caci s-a si facut de plecat...deja mi-e dor de ei de cand au plecat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

La multi ani!
Sa aveti un 2012 plin de sanatate, fericire, bucurii si impliniri, clipe minunate langa cei dragi, mult noroc si spor in toate!


--------------------------------------------------
Exercitiu de timp liber...
Albumele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

LA MULTI ANI !
UN AN NOU PLIN DE BUCURII!

Mergi la inceput