Gemanutele in asteptarea lui Mos Craciun!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna!
Black , chiar nu stiu, eu speram sa se dea acum liber si pe 2 decembrie sa fie barbatul liber sa sta cu Dan si eu sa merg sa o vad, caci daca se pun zapezile...nu sunt sanse cu ea sa vina la drum, nu cred, iar eu sa merg , la fel.Mi-e un dor de ea...o vad la webcam, dar nu are farmec, vreau liveeeeeeeeeee!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
Black, spor la impachetat/mutat/despachetat!
Ralu, salutare! sa treci mai des pe-aici!
Doina, sper sa ajungi sa-ti vezi nepoata cat mai curand!
O zi buna la toata lumea!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Lora, pai sunt deja suparata! Cei cu mobila de la bucatarie m-au lasat balta: azi tb sa ajunga sa-mi mai monteze un corp superior (din cauza peretelui stramb ceausist nu incapea la locul lui), insa am stat aiurea dupa ei (nu am montate nici manerele si nici sertarele nu au sistemul silentios atat de mult laudat). Maine ii prind la cotitura!

Doina, cica nu vor fi zapezi iarna asta! Serios, acum! Pana la urma, soacra mea nu vine de Sarbatori caci nu are libere, va veni in ianuarie! Sper sa nu am garzi de sarbatori, vreau si eu sa fiu libera!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare tuturor!

vin sa dau de baut si o felie de tort tuturor, azi al meu pui implineste 4 ani!!

pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Olim, La multi ani puiului mic, sa creasca mare, sanatos si fericit!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

lora, multumim

o zi excelenta tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Olim, cu intarziere, iti transmit un La multi Ani din inima, sa iti traiasca, sa fie sanatos, fericit si sa va bucure toata viata! Nu-mi vine sa cred ca Alex este mai mare decat Dragos doar cu 1 an si 2 luni si deja merge la scoala!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Si eu spun cu intarziere :LA MULTI ANI! Olim sa fie sanatos , sa cresca mare!
Black am vazut si eu prognoza vremii,asa se pare ca nu vor fi zapezi.Cred ca voi merge sambata sa vad micuta, mie dor rau...
Voi ce faceti azi? sunteti libere? eu am mancare facuta de ieri,o sa fac ordine si sa stau la tv.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

olim-spun si eu cu intarziere La multi ani puiului tau. Ce i-ati luat de ziua lui?

black-ati rezolvat cu bucataria?

doina- sper si eu sa scap sincer de zapada mai ales ca inainte si dupa craciun iar vom fi pe drumuri...si cum ultima data in zona autostrazii transi era ceata ceata de nu vedeai la doi pasi numa zapada ar mai lipsi.
In alta ordine de idei si eu abia astept sa mi vad nepotica nascuta in august... ce repede trece timpul

ralu-bine ai revenit!

lora-cum sunteti?

Noi suntem relativ ok cel mare a scapat de teze iar cu cea mica ma ingrozesc de pe acum pentru la anu cand va pasi in clasa intai...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

BUNA!
In loc sa ajung sa vad nepoata ieri , am ajuns joi noapte la urgenta cu aritmie, acum sunt bine, vreau acasa...
Nu ii place nimanui in spital, dar ....asta este, trebuia sa fac o criza de genul asta, nu facusem de mult...Teoretic ar trebui sa plec acasa, de maine sotul are ore si dimineata si dpa amiaza si nu avem cu cine sa il lasam pe Dan...astept sa vad ce zice dr. ca e de garda si dupa vizita se uita peste analize si mai imi face un E.K.G.stie situatia cu Dan. Sunt in asteptare acum...

Mergi la inceput