Vocea Romaniei

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

si noua ne place, asteptam cu mare nerabdare fiecare show
pacat ca Lucian nu mai e in concurs, la fel si Andreea Crepcia, erau preferatii mei
dar si Marcel Lovin ne place foarte mult.
Eu consider ca toti sunt foarte talentati.



Lilina & fulgerul Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Si mie mi-a placut Stefan Stan. Zambetul in colt de gura mi s-a parut mereu sexy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Sebastian si Aldo ultimii doi votati?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

A iesit Sebastian
Desi imi placea mult ,merita sa iasa,chiar nu a cantat bine melodia aia,poate nu i se potrivea,poate a avut o zi proasta...

Dragos a cantat MINUNAT...Bravo!



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=6&mode=3&User=cris_09" target="_blank">vara 2011:cr1 si cr2


Povestea stelutei de mare ... O sansa pentru Stefania ... Ajutoarele lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gogosel spune:

Nici eu nu cred ca Sebastian a avut melodia potrivita. Imi pare f rau ca a fost eliminat ! Cam toate melodiile alese de Moga nu au fost "the best", spre deosebire de Loredana.
Imi place cum a cantat Dragos! Chiar ca parca te facea sa plutesti in aer si sa visezi cu ochii deschisi persoana iubita Nu ma dadeam in vant dupa melodia aia chiar dc e de colectie , insa el a cantat-o dumnezeieste! Mi s-a parut cel mai bun de pana acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

pana aseara nu l-am remarcat pe Dragos, dar aseara a cantat minunat...mi-a mai placut si Alexandra Craescu...


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

imi place si mie de Dragos, Stefan Stan si Alexandra Craescu e ok.

sper un singur lucru: in finala sa nu inceapa astia de la Pro TV cu cazuri sociale siropoase si sa castige cineva datorita cazului sau social, nu datorita vocii. daca fac iar chestia asta, cum au facut la Romanii au talent, apoi chiar ca nu ma mai uit niciodata la emisiunile astea...



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

diseara de la 20:15 nimeni nu mai misca prin casa ...de sapt asta va fi si vinerea tot de la aceiasi ora
abia astept sa-l vad pe Stefan


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gogosel spune:

bine ca ai spus Adriana ca e si vinerea ca nu stiam. e bine, ca am scapat de Dansez ...
ce e mult , strica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

cine a iesit aseara? ca n-am rezistat pana la sfarsit...



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput