Vocea Romaniei

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

din echipa Horia a iesit Robert Patai, si de la Smiley a iesit Marcel Lovin

mai, eu am pierdut cele 2 minute mai importante : pe Stefan l-a salvat publicul sau Smiley?


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

A fost unul din cele mai dure episoade. Deja a devenit dificil. Oricare iese deja e o chestiune relativa.
Observatie: Opinia mea este ca VR e cu doua clase peste Xfactor. Poate este doar o impresie.

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

piesa aleasa pentru Marcel Lovin l-a dezavantajat clar.
intr-adevar devine foarte greu, au ramas cei mai buni, alegerile publicului sau ale juriului vor fi din ce in ce mai grele...

si cine a iesit pe locul I, dupa preferintele publicului?



Ramonika Ruxandra (30.11.2009) tati si Vladutz
zebra roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Stefan

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

A fost unul din cele mai dure episoade. Deja a devenit dificil. Oricare iese deja e o chestiune relativa.
Observatie: Opinia mea este ca VR e cu doua clase peste Xfactor. Poate este doar o impresie.

Eu pur si simplu / Pagina legislativa


ai dreptate marius. plus ca la XF au inceput deja cu mizeriile, dau pe post ce se intampla in casa in care stau concurentii, cum si cine/de ce se cearta, etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Stefan


the best


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaMaria_79 spune:

Si eu sunt fan VR! imi face o deosebita placere sa ascult talentele autohtone si ma impresioneaza la maxim tinerii! voi ce parere aveti de pustoaicele de 16 ani? tinand cont ca n-au avantajul experientei capatate in timp... mie mi-a plavut mult de Iuliana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

Citat:
citat din mesajul lui OanaMaria_79

Si eu sunt fan VR! imi face o deosebita placere sa ascult talentele autohtone si ma impresioneaza la maxim tinerii! voi ce parere aveti de pustoaicele de 16 ani? tinand cont ca n-au avantajul experientei capatate in timp... mie mi-a plavut mult de Iuliana


talent si voce foarte ok pentru varsta ei. ar mai avea de lucrat la imagine...nu o avantajeaza deloc modul in care isi aranjeaza parul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gogosel spune:

nu am stat nici eu pana la finalul emisiunii de aseara
inteleg ca Stefan a fost cap de lista in preferintele publicului, dar cine a parasit show-ul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

am zis mai sus, Marcel Lovin de la Smiley si Robert Patai de la Horia


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput