Vocea Romaniei

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui A_driana

mai, eu am pierdut cele 2 minute mai importante : pe Stefan l-a salvat publicul sau Smiley?


Publicul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iasmin08 spune:

Mie imi place vocea lui Cristi Sanda. Chiar imi place mult, mi se pare ca are o voce puternica si ca poate face foarte multe cu ea. Dar fireste neavand studii in domeniu, parerea mea e probabil neobiectiva si deloc cizelata.
Abia astept sa-l mai aud cantand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaMaria_79 spune:

Atata timp cat crema ramane pe baza voturilor noastre e clar ca nu se bazeaza ca pana acum pe parerea expertilor nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Este limpede ca acesti tineri au talent. Fiecare dintre ei a evoluat, incontestabil, fata de cum s-au prezentat la inceput, insa mai au nevoie de multa, multa munca, pana cand vor ajunge sa aiba cu adevarat tehnica, stil propriu si sa cante foarte bine. Deocamdata sunt inca in stadiul de slefuire.
Mie cel mai mult imi place Irina Tanase, are o voce diferita si un stil aparte si mi se pare net mai buna decat ceilalti.
Iuliana Puschila a avut o evolutie foarte buna si ea si o prestatie la fel cu melodia "Stop", avand in vedere varsta ei si lipsa de experienta.
Oana Radu a falsat foarte mult pe melodia "Someone Like You", cred ca putea mult mai bine decat atat.
Luat per total, este intr-adevar un show reusit, fata de altele de gen.
Iar ca o mica paranteza, eu imi aduc aminte de Megastar si cred ca la acel show s-au prezentat voci mai bune decat la Vocea Romaniei. Strict parerea mea.




_
Un sistem imunitar puternic pentru copilul tau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

La Megastar singura voce fantastica a fost Kamelia, si ea a fost si singura care a reusit sa faca ceva in muzica.
Aici Stefan e din cu totul alt film decat ceilalti. Toti acnta bine, dar el are o maturitate si naturalete ... pacat ca l-au dat afara pe proful de muzica, ar fi fost si el ceva fenomenal.

**Fur is for petting***
http://accesoriisihaine.blogspot.com
http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts
http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts#!/profile.php?id=100001793812916

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

pai megastar a furnizat si doi din concurentii de la VR, intre timp au iesit din concurs. tot la megastar a participat si una dintre finalistele de la "romanii au talent", era una dintre cele doua "plinute" (cea cu parul drept, nu cret)...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexas spune:

imi place super emisiunea o urmaresc cu drag si in acest moment

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Deciziile cred ca au fost corecte si oarecum previzibile. Dar mi-a placut foarte mult emisiunea. Cand se va termina cred ca voi regreta sincer. Imi place 100%.

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Si mie mi s-a parut f bun Cristi.
Si imi place Irina.
SI imi place si Oana.
Si Stefan.
Si Canaf care e pata de culoare
Si...si...of, sunt multi buni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Pardon, nu multi buni am vrut sa zic ci toti buni.

Mergi la inceput