Vocea Romaniei

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns connie1974 spune:

Chiar pe langa mine .Am sa merg si eu sa il ascult live.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Candy spune:

Vocile ca vocile, dar jumatate din show il face Brenciu! Il ador pe omul asta.
Mie mi-a placut din prima clipa Sebastian Muntean, are un timbru cu totul aparte. Voci mi-au placut multe, Dragos Chircu, Andreea Crepcia si Andra Covaleov in mod special.

Cat despre disputa saptamanii - Canaf versus Andrei, mie Canaf mi s-a parut mai degraba de circ, dar poate n-am eu cultura muzicala necesara ca sa-l gust. :) Pe de alta parte, Andrei nu mi-a spus absolut nimic, mi s-a parut absolut banal. Si un pic prea plin de el. Sper doar sa nu castige Canaful Vocea Romaniei, ca in Romania orice-i posibil. Prgamatic vorbind, eu cred ca l-au tinut pentru ca face audienta, de marti vad ca e subiectul principal pe domeniul monden.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Nu am vazut emisiunea de marti,ca mi-am sarbatorit baietii,dar m-ati facut curioasa si m-am uitat un pic pe net.
Doamne ce voci bune

PS:Sebastian si Maximian mi-au atras atentia din preselectii
Sunt cu ochii pe ei



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=6&mode=3&User=cris_09" target="_blank">un votic pentru Sebic va rugam:cr1 si cr2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui connie1974

Chiar pe langa mine .Am sa merg si eu sa il ascult live.

CALENDARE SI FELICITARI PERSONALIZATE www.personalizare-cadouri.blogspot.com


nu mai canta momentan din ce stiu eu..da un tel si intreaba mai bine..cantau in 2009-2010



Cristina, mamica de Alessia Stefana

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Foarte fain a fost, nici nu stiam de unde sa aleg, multe voci tare bune. Abia astept sa-i vad si pe cei de martea viitoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Candy spune:

Revelatia serii de ieri a fost fara indoiala Irina Tanase, care a cantat melodia Ettei James - At Last. Superba interpretare!
Totusi, favoritul meu nr. 1 ramane Sebastian Muntean, supranumit de Loredana Groza "Peter Pan" al Romaniei:

http://www.youtube.com/watch?v=kYMiR5re2fc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

mie mi-au placut aproape toti...dar totusi preferatul meu ramane Stefan Stan.....imi place la nebunie cum canta


Adriana, mamica pufarinului David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana-Laura spune:

Si eu si eu...
Pe mine a inceput sa ma cam irite prezentatorul ala care crede ca emisiunea e despre si pentru el.Intrerupe pe toata luma,face numai observatii si glume depasite (cat despre glumele cu tenta sexuala, e oribil....)
Chiar nu ii poate spune nimeni sa mai taca si sa lase emisiunea sa curga????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zfcristina spune:

Ne place, place, place!!!
Marti (la prima editie live)am avut sansa sa fac parte din public
Am savurat fiecare clipa petrecuta acolo. Mi-a placut tot: voci, juriu, decor, Bartos ...tot, tot, tot...

Mergi la inceput