Sebastian Minunea mea

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pinuta spune:

Histamina sa fiti sanatosi si sa-ti dea Dumnezeu putere!Un milion de

Am o comoara: Rares- Nectarie!

http://lb1m.lilypie.com/XoYHp2.png
http://davm.daisypath.com/zC3pp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:


Dragutul de el... deci usor usor va pregatiti sa scapati de pampers.
Cati ani are el?

Citat:
citat din mesajul lui histamina
haideti sa radeti:
ia pampersul si zice:
pempe,caca si glont la cosul de gunoi cu el.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167651&nm=Sebastian-Minunea-mea


Monica, mami de 2 : Andreea Ioana (11 iulie 2007) si Ana Maria (13 noiembrie 2008)

Povestea sarcinii si a nasterii Andreei

Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

avem 1 an si 3 luni
avem o achizitie noua:
arata doua degetele, adica aratatorul de stanga si pe cel de la dreapta.il intreb:ce-s doi.arata ochii.apoi arata un degetel si il intreb:cine este unul si arata la nasucul lui.
arata si la ochii si la nasul meu.
l-am albit de pupaturi,ca o mama denaturata ce sunt.

strumf papa lamaie si usturoi.ii plac la nebunie.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diuna spune:

Cred ca sunteti o familie minunata! Felicitari si lui tati, cred ca si el este un om deosebit, ca si mami!
Toate bune!





"Viata nu inseamna sa astepti ca furtunile sa treaca. Ci sa inveti sa dansezi in ploaie."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

foarte bine cu pupatul ca mai ai doar 2-3 ani - dupa aia te impinge "tu mama sunt baiat mare, nu ma mai tot pupa...



www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=20" target="_blank">Vara 2011 oa1 & www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=20" target="_blank">oa2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitica2000 spune:

impresionanta povestea voastra. Esti o mamica de nota 100.

Multa sanatate va doresc si sa va aduca numai bucuri Sebastian!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patryss_88 spune:

Nu am cuvinte sa iti spun cat te admir ...

Cuvintele parca sunt de prisos .... si parca nimic din ce as vrea sa iti trasmit nu poate exprima taria dorintei de a-ti trasmite un gand cald , o imbratisare profunda , o lacrima din suflet , si ruga catre Cel de Sus , o ruga prin care tu si puiul tau sa va bucurati unul de altul de acum intr-o suta de ani :) .....

Sa te trezesti in fiecare dimineata alaturi de el , sa ii admiri ochisorii calzi ...si sa nu va atinga nimic rau pe lume ....

Nu ma pot opri din plans , si ma rezum la a-ti spune ca de acum incolo , voi aprinde o lumanare pt tine ... asa cum o fac pt mine si familia mea......

de gaza mica Luca Adrian


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Un inceput cutremurator, dureros. Ati reusit si ati invins. Mereu trebuie sa luptam si sa credem in D-zeu , sa credem ca va fi bine.
Sa fiti sanatosi si Sf-Stelian sa iti ocroteasca minunea de copil.




Alessio Michele (3 + ani) , Mattia Gabriel (2 anisori!!) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (9 luni) ! .

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciristina_serban spune:

M-a lasat masca povestea ta. atat de frumos ai vorbit, cu atata dragoste si daruire incat nu pot sa nu observ sufletul tau cald. Te felicit si te admir pentru puterea si daruirea de care ai dat dovada.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

va multumesc din suflet.sunteti mununate. nu merit cuvintele voastre.

am teama sa nu il sufoc cu iubirea mea.

Mergi la inceput