Ionela, are nevoie de 1900€ pana in aprilie!!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Mikaela, sper din suflet sa nu fie nimic grav :( Doamne ajuta sa aveti vesti bune.
Multa putere tie si si Ionelei sa treceti peste toate greutatile

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei

Mikaela, sper din suflet sa nu fie nimic grav :( Doamne ajuta sa aveti vesti bune.
Multa putere tie si si Ionelei sa treceti peste toate greutatile

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela




Mamagiuliei,iti multumesc f mult ca esti alaturi de noi.



Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Buna seara mami! Cum se mai simte Ionela? Offff Dumnezeule prin cate trebuie sa treceti. Zilele acestea voi trimite si euniste banuti.Sa dea Domnul sa aiba efect acea terapie,iar tie sa iti dea putere sa o poti ingriji si creste.Nu prea pot sa imi gasesc cuvintele dupa ce am citit prin cate ati trecut,imi cer iertare ca nu sunt prea coerenta

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Buna seara mami! Cum se mai simte Ionela? Offff Dumnezeule prin cate trebuie sa treceti. Zilele acestea voi trimite si euniste banuti.Sa dea Domnul sa aiba efect acea terapie,iar tie sa iti dea putere sa o poti ingriji si creste.Nu prea pot sa imi gasesc cuvintele dupa ce am citit prin cate ati trecut,imi cer iertare ca nu sunt prea coerenta

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011




Mandreeac .iti multumesc f mult.

Ionela este binisor acum,dar cel mai tare ma sperie acele crize pe care a inceput sa le faca.Azi voi merge cu ea la medic,sper sa nu fie nimic grav,ca nu mai suport sa aflu ca ar mai avea si altceva.



Bazar umanitar


Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Te rog sa ne tii la curent cu ce va spune doctorul.Sper din tot sufletul sa nu fie nimic grav.Cand voi pune banutii te voi anunta,insa mai mult ca sigur saptamana viitoare,ca atunci imi intra indemnizatia.Pupici si multa sanatate va doresc

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Mendreac multumesc!

Am fost ieri cu Ionela la neurolog,i-a facut iarasi EGG si mi-a spus doctorita ca i-a iesit buna,ca nu s-ar vedea ca a facut vreo criza.

Acum,nu stiu ce sa zic,eu tot sunt nelinistita,parca nu-mi vine sa cred ca nu ar avea nimic,mai ales ca aseara iar mi-a facut o criza din aia si cred ca a durat asa vreo 3-4 min..Astazi o voi suna si pe doctorita de la Bucuresti,poate ne va primi saptamana viitoare la un consult.
Doctorita de aici ,mi-a spus ca ar putea fi alta cauza,ca poate o doare,o deranjeaza ceva...dar ma gandesc ca si plangea daca ar fi durut-o ceva,oricum voi merge si cu ea la Bucuresti sa vad ce zice si doctorita de acolo.



Bazar umanitar


Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Buna fetelor.

Am fost vineri cu Ionela,la un medic pediatru particular f bun aici la noi in oras,ca va spuneam ca face acele crize si fusesem cu ea peste tot si toti imi spuneau ca nu are nimic.Doctorita pediatra mi-a spus ca ea crede ca Ionela ar avea otita si ne-a trimis la ORL.Acolo ni s-a confirmat diagnosticul de otita ,de aceea saracuta cand o apucau acele dureri,incepea sa tremure toata , in ultimul timp nici noaptea nu mai dormea deloc,de ma speriasem rau de tot.
De cand am inceput tratamentul,este f linistita si ce ma bucura cel mai mult este ca nu are nimic grav.


Va pup si o saptamana frumoasa va doresc!


Bazar umanitar


Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Bravo mami, ma bucur din toata inima ca nu e nimic grav. Ma gandesc mereu la voi si ce am promis nu am uitat. Mi-am pus si eu la semnatura linkul despre voi. Sper sa nu te supere. Ma gandesc ca asa vor cunoaste mai multi povestea voastra si poate va vor ajuta.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Se pare ca nu si semnatura se updateaza, daca doar schimb mesajul, asa ca am mai scris unul. si multa sanatate. Dumnezeu sa va fie alaturi clipa de clipa.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Se pare ca nu si semnatura se updateaza, daca doar schimb mesajul, asa ca am mai scris unul. si multa sanatate. Dumnezeu sa va fie alaturi clipa de clipa.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela




Mandreeac ,iti multumesc f mult ca te gandesti la noi

Nu ma supar deloc ca ai pus linkul cu Ionela la semnatura ta,din contra iti multumesc f mult


Bazar umanitar


Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele





Mergi la inceput