Ionela, are nevoie de 1900€ pana in aprilie!!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Mami, am depus si noi 100 ron in contul vostru pe numele Badea Adrian, l-am trimis pe sot. Cand poti sa imi confirmi ca au intrat. Nu sunt multi, dar speram sa va ajute. Sa dea Domnul sa aveti un Craciun fericit, plin de lumina , fericire si speranta ca intr-o zi Ionela va fi sanatoasa si ne vom bucura cu totii de reusita ei. Va pupam cu totii , inclusiv ingerasul meu de aproape 10 lunite , Rares.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Citat:
citat din mesajul lui mandreeac

Mami, am depus si noi 100 ron in contul vostru pe numele Badea Adrian, l-am trimis pe sot. Cand poti sa imi confirmi ca au intrat. Nu sunt multi, dar speram sa va ajute. Sa dea Domnul sa aveti un Craciun fericit, plin de lumina , fericire si speranta ca intr-o zi Ionela va fi sanatoasa si ne vom bucura cu totii de reusita ei. Va pupam cu totii , inclusiv ingerasul meu de aproape 10 lunite , Rares.

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela




Mandreeac ,au intrat banutii.Iti multumesc f mult

Va doresc si eu sarbatori fericite,multa.multa sanatate si tot ce va doriti!!
Va multumim din suflet ca sunteti alaturi de noi!

Va pupam si noi si va imbratisam cu mare,mare drag





Bazar umanitar

Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Ma bucur ca au intrat.Pupici dulci

Nasterea miracolului meu


Mami de miracol Rares Andrei 27.02.2011

Sa o ajutam pe Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Craciun linistit cu multa sanatate!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Citat:
citat din mesajul lui Happiness_4_us

Craciun linistit cu multa sanatate!




Happiness ,iti multumim f mult!.

Un Craciun cat mai fericit iti dorim si noi sa ai.




Bazar umanitar


Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Sarbatori Fericite!!!!!!

mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
Vine Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Craciun Fericit !



_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Un Craciun cat mai fericit va doresc si eu,tuturor!
Va multumim din suflet ptr ceea ce faceti ptr noi si sa va dea Dumnezeu multa sanatate si tot binele in lume.



Bazar umanitar


Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaeela spune:

Buna dimineata!

Pentru ca e sf . de luna ,voi da si eu raportul pe luna aceasta.

Cu ajutorul vostru am reusit sa strangem suma de 750 lei,din care am luat laptele praf si am platit o parte din terapii.
Vreau sa va multumesc f mult pentru tot ceea ce faceti ptr noi si tot binele din lume vi-l dorim!
De la anul sper sa gasesc sponsori ,macar laptele sa ni-l asigure lunar sau tratamentul de imunitate,ptr ca imi este din ce in ce mai greu sa fac fatza cheltuielilor.De luna viitoare,ne-a spus kinetoterapeutul ca si sedintele de gimnastica se vor scumpi,va fi 30 lei sedinta si trebuie sa fac tot posibilul sa-i asigur tot,ptr ca nu-i pot intrerupe nimic,nici tratamentele ,nici terapiile.


Eu vreau sa va multumesc inca o data ,tuturor,ptr ca sunteti mereu alaturi de noi ,va dorim multa sanatate si un an nou cat mai bun,cu multe bucurii si impliniri .



Bazar umanitar


Ajutor ptr Ionela


Daca plangi ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Iata si Craciunul trece, Nu-i zapada si e rece. Doar in inimi este cald si in verdele din brad. Si-a trecut o sarbatoare Ce-a lasat in urma oare? Sper ca numai lucruri bune, sa fii fericita,lume!
Asteptam sa vin-acum Anul Nou,este pe drum. Spor s-aveti la pregatire si distractie din plin! La multi ani!


MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...






Mergi la inceput