Florile de liliac mai-iun2010 au ajuns la scutece!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Buna ziua si bine v-am gasit in casuta noua!
La multi ani frumosi,cu sanatate, bucurii si fericire la scutece si mai departe!

Felicitari Horia pentru progrese!La cat mai multe!



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


O vestuta pentru David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:


BINE V-AM GASIT IN CASUTA NOUA !


Corina : multumim pentru casuta cea noua !
roxanici : felicitari pentru Horea cel plimbaret ! Bravoooo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinasmile spune:


Fetelor, ma bucur ca va place noul nostru loc de intalnire. Am muncit cu drag la el
Ieri am facut foarte putine modificari la prima pagina, dar astazi am schimbat textul cu unul care mi-a placut mult atunci cand l-am gasit si mi se pare ca se potriveste sa fie acolo.
Sper sa nu fie cu suparare, am pastrat intr-un fisier si varianta care a fost dintotdeauna. Daca doriti, o schimb imediat inapoi.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Fetele help
In grupul nostru stiu ca sunt fete foarte informate si experimentate,poate ma puteti ajuta cu o parere/sfat in problema pt care am pus link
Macar cu un site/forum in care se dezbate aceiasi problema



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


O vestuta pentru David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronicach spune:

cred ca Tatiana a avut o experienta asemanatoare.Sper ca Dumnezeu sa o ocroteasca, sa-si poata pastra puiul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biajitaru spune:

Buna,

Bine v-am regasit in casa noua.
Am venit din Corfu am recuperat copilu' care insa e mucios
tuturor copilasilor multa sanatate si bucurii alaturi de cei dragi

Bia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Neata!
Bine v-am regasit in casutza cea noua!
Horia- bravo copile, tine-o tot asa..!

Cafelutza e gata!
O zi cu soare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Buna !
Eu una nu mai suport vremea de afara si m-am saturat sa ma trezesc dimineata pe 17-18 grade in casa ( si iarna era mai cald ). Iarasi ne-a rapit vremea 2 saptamani din vara , turbez ... ador caldura si abia astept vara si uite ce-i afara, ploaie, ploaie si vant .

Corina : superba poezia de pe prima pagina

R_ocsy , mami de Ana Sofia ( 19.05.2010 )

"Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolett2445 spune:

Citat:
citat din mesajul lui corinasmile


Fetelor, ma bucur ca va place noul nostru loc de intalnire. Am muncit cu drag la el
Ieri am facut foarte putine modificari la prima pagina, dar astazi am schimbat textul cu unul care mi-a placut mult atunci cand l-am gasit si mi se pare ca se potriveste sa fie acolo.
Sper sa nu fie cu suparare, am pastrat intr-un fisier si varianta care a fost dintotdeauna. Daca doriti, o schimb imediat inapoi.




Corina, mami de Maria (14.06.2010)



felicitari pt poezie,iti multumesc ca ne-ai mutat in casa noua,apreciez efortul tau..... in momentul de fata in care eu sunt solicitata de copii mereu,si sunt extrem de obosita



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolett2445 spune:

Am trecut printr-o amigdalita cu amundoi,mi s-a parut eeeeeeexxxxxxtrem de greu,obositor sa-i ai pe ambi cu o infectie puternica......imi pare rau ca nu am luat decizia de a-i trata injectabil cred ca totul ar fi fost mai simplu si nu as mai fi stat cu frica complicatiilor,cel mare cu dureri de urechi si cea mica sa coboare la plamani...inca mai tusesc si afara e vara tocmai vara

Mergi la inceput