Florile de liliac mai-iun2010 au ajuns la scutece!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nikolett2445 spune:

Aly voi cum ati tratat amigdalita cu sirop sau injectii?
inca mai tuseste Alexia?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolett2445 spune:

Citat:
citat din mesajul lui nikolett2445

Aly voi cum ati tratat amigdalita cu sirop sau injectii?
inca mai tuseste Alexia?





i-am luat sirop de patlagina si parca e mai bun decat tot ce a luat pana acumexpectorant foarte eficace


Avetii idee cum se prepara in casa siropul de patlagina?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aly_ spune:

Nikolett Eliza a primit prima oara un antibiotic sirop Aerocef si nu i-a trecut nici dupa o saptamana de tratament.Apoi a primit penicilina sirop si dupa 5 zile si-a revenit.Insa ea nu a tusit deloc,doar a avut ceva muci ,in rest febra la greu. Sanatate multa va doresc si tie multa rabdare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns discordia spune:

Buna seara, fetele!
Bine v-am gasit in casuta noua si sa dea Domnu sa petrecem cu bine cei 3 ani!
Cris, ce mai face Lia?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamar spune:

Bun gasit si de la noi!

E drept, nu se mai scrie prea mult, sper sa reusesc sa va urmaresc si eu aici.

Cris - imi pare rau de prietena ta, poate da Dumnezeu sa treaca cu bine peste toate.

felicitari piticeilor mergareti si vorbareti!

Va imbratisez!

Mary, lui Mateo,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Neata!
Poftiti la cafea
Discordia Lia e tot rau dar se vede o raza mica de speranta,a avut noroc ca este doctora ei plecata in America,si a dat de conferentiarul spitalului exact in momentul in care era pregatita sala pentru chirotaj.Dansu a interzis sa-i faca avort,si mai incerca el sa faca ceva.
A baga-o pe antibiotice si deocamdata asteapta sa vada daca se retrage,daca nu presupun ca o sa incerce sa impinga sagul inapoi.
Cred ca joi ma duc la ea



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


O vestuta pentru David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

Nicolett multa sanatate le doresc puilor tai!



Cris,mami de Sebi,copil poznas,din www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


O vestuta pentru David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

Neata!
Cris- multumim de cafea!

Sanatate si toate cele bune Liei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biajitaru spune:

Neata,


Sanatate ,ulta Liei
Noi suntem racitiNoaptea i se infunda nasul si se trezeste ca nu poate sa respire, mai face si febra.
I-a scazut si pofta de mancare si ii ies si maselele
Va pup,

Bia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aleesicoo spune:

Bine v-am gasit in casa noua!!
Ne mai primiti si pe noi?
Despre noi putem spune ca avem 7 dinti si 3 masele,mergem f bine singurele, facem tot ce trebuie sa faca un copilas la varsta ei.
Dormim de la 22.30 pana a doua zi la 10-11.si dupa amiaza 2-3 ore.(eu zic k este bine).
Am un anunt cam grotesc: de cateva zile tot vb cu mai multe prietene care imi spun(sotul uneia este politist)ca se fura copii pt organe.
Zona Rahova, afi cotroceni(de la locurile de joaca)din parcul IOR.
Chiar mai devreme m-a sunat o prietena sa imi zica ca s-au gasit pe camp la lehliu 15 copii fara rinichi si ficat pusi intr-o punga si cu niste bani si un bilet"ne pare rau".
Deci trebuie sa avem mareee atentie, ii smulge din brate, stiu ca pare de necrezut dar majoritatea mamiciilor din aceste zone vb.
Eu nu imi pot da seama cum poate un medic sa faca asa cevaeste strigator la cer!!!!!!! Pt ca este clar ca organele sunt recoltate de un medic
La tv inca nu au dat pt a nu creea panica, bine ca ne anunta tot felul de prostii si ce este important nu!
V-am zis si voua sa fiti si mai atente, nu ca nu ati fi!!


Mergi la inceput