Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(48)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Wudy spune:

Doamne cat este de scumpa fata
Mor dupa ea, imi pare dolofana asa cum imi plac mie bebelusii
Numai a mea vrea sa fie fotomodea sa-mi faca mie in ciuda

Citat:
citat din mesajul lui bebelu86

ce face buba mea din lipsa de activitate





Dumnezeu ne-a binecuvantat cu minunea Natalia Maria (30. 12. 2010)



Alina, mamica super fericita de Anais Maria.

pozici
botez


"Hotararea de a avea un copil este cea mai importanta. Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Ralu gata ma uitasi pe program. Ce zici de Zumba - miercuri de la 20? O sa imi fac in prima faza abonament de 4 ca sa nu arunc banii pe fereastra cu sedinte la care nu ma duc.

Mami fericita de gogosel Razvan Petru (20 ian 2011) si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008)
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta sunt mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Buna fetele

Aassa;
un pic de galerie pentru copiii bolnavi si mamici obosite

Hai mamicute obosite!
hai putere,hai optimism!!
Hai MIRELA !Hai LORIIII! Hai GABIVALCEANU!Hai SIMO!
Tocmai crema forumului!
Hai bebe Ana! Hai Robertel!
Hai Ioana! Hai Robi! Hai Mami Simo-iesi afara din butoi!
SANATATE MULTA MULTA LA BOLNAVIORII NOSTRII



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Irinuka da, puii raciti, io- cu capu!

Bebelu frumoasaaa Bubaa...apropo, cred ca Ana mea o cheama pe buba ta, sa-i povesteasca cum a devenit si ea plangatoare , toata ziua sriga "bu-baaaa"

mayane ce e aia/ ce-i cu emotiile alea/pozele alea?

Cu branza de casa sau laptele de vaca, fiecare face cum vrea, dar eu nu am curaj sa folosesc nepasteurizat, e singurul lucru pe care nu vreau sa-l cumpar de la "babe"; daca nu am vaca in curte/balcon , nu ma risc, trebuie cineva de i ncredre, ca exista ff boli care s epot transmie si din cate imi aduc aminte ca am studiat la Robert - sunt unii microbi care nu se distrug prin fierberea casnica. Fiecare cum crede.

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si maslinuta Ana Isabela din 14.01.2011



Cum mi s-au intamplat doua minuni, Robertsi Ana Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Gata!
M-am hotarat..deci;cumpar o vaca holstein si o leg in baie la vana..
Asa o sa am din ce face branzica la tuata familia

Ralububa frumoasa si ce a crescut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Hahaha am vazut buba ascunzareata. Dulce rau de tot!

Mami fericita de gogosel Razvan Petru (20 ian 2011) si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008)
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta sunt mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wudy spune:

Hai fetelor, capul sus
Hai fiti optimiste
Sanatate multa bebeilor!
Hai Ana draga ajut-o pe mami sa scape de starea asta urata si tu Robertel fii barbat. Cat despre tati, suturi in dos.
Robertel motanel nu mai fi mami suparat ca il superi si pe fratior. Iubiti-o pe mami putin sa uite de oboseala
Ioana si tu mami? Cum asa?

Pupici la copiii bolnavi si la mamicile suparate si obosite

Simo, nu se poate sa fii si tu suparata acum. Cum ai spus tu, ai o familie frumoasa, restul este umplutura. Te asteptam cu optimismul tau

Alinush, ai nevoie de odihna si putina relaxare. Numai atunci vei putea lua o decizie buna pt tine si fetita ta. Pana atnci eu zic sa stai cumintica si sa nu-l bagi in seama pe "musiu"


Alina, mamica super fericita de Anais Maria.

pozici
botez


"Hotararea de a avea un copil este cea mai importanta. Este ca si cum ai decide ca inima ta sa fie pentru totdeauna in afara corpului"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

hei!cineva de la directiune de acolo sus!ma enerveaza reclama asta de Nivea!!!!!!!!!!!!!!

Robert ;;de ziua ta ..ziua ta ..ziua taaaaaa!HAI SA TE FACI BINEEE!
Lori;a plans Ana la san ca nu putea inghiti..zic si Euo durea gatul,pieptul..mai stii



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:



si pt Tünde un pup si-o huguiala speciala!!

PS roxx tortul nu cred ca a iesit [emoticon cu lori care isi smulge FIRUL de par din cap]...cremele alea cred ca s-au amestecat d ele-a luat naiba...l-am bagat direct in conge...nu am voie sa ma supar de la el. Maine avem..tort de inghetata...firear mama lor de talente de coferar..de aia so-nventat cofetaria maria.

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si maslinuta Ana Isabela din 14.01.2011



Cum mi s-au intamplat doua minuni, Robertsi Ana Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

LOORIII, nu te enerva!!! Ti-am zis ca si io am patit la fel. Mi s-au amestecat alea ca naiba. Si mi se intampla rar sa distrug retete (spusei io modesta!). Da n-are nimic. E gustos. Se papa cu lingurita!

_

Roxana
Mami fericita de printesa superba Catalina-Victoria 02.01.2011

Scrisoare pentru Catalina


Mergi la inceput