Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri26

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

La multi Ani, Lukas, cristalul cel mai de pret!

La multi ani si pt Andrei Eric, baietelul Cristinei_ana!


Visul nostru
Nu te-am tinut în brate, dar te simt/Nu ai vorbit, dar te aud/Nu te-am cunoscut, dar te iubesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

La multi ani Lukas ! La multi ani Andrei! Cu intarziere ce-i drept... Scusati-ma. Scriu in fuga.sa fiti sanatosi copii!!




Alessio Michele (3 ani) , Mattia Gabriel (1 an si 9 luni) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (5 luni) ! .

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_r7 spune:


TUTUROR PENTRU SF. MARIE MARE!!!!!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

Cu o mica intarziere, urez si eu :



LA MULTI ANI ! tuturor ce poarta numele SF. MARIA

si inca un

LA MULTI ANI !GIULIA de mamagiuliei, sanatate, noroc si sa fii un copil la fel de bun ca si pana acum!




Va si va pe TOATE !



" Trei lucruri sunt necesare fericirii: sa ai ceva de iubit, ceva de facut si ceva la care sa speri - William Blake"

www.tearsandhope.com/emptyarms_video.html" target="_blank">Empty arms
www.life-care.ro/res/bio/biofan.png" target="_blank">Bio
Poz(n)e
Me
www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea unui licurici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

cum am putut sa uit de Bianca de baby_r7?:

LA MULTI ANI !







" Trei lucruri sunt necesare fericirii: sa ai ceva de iubit, ceva de facut si ceva la care sa speri - William Blake"

www.tearsandhope.com/emptyarms_video.html" target="_blank">Empty arms
www.life-care.ro/res/bio/biofan.png" target="_blank">Bio
Poz(n)e
Me
www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea unui licurici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

LA MULTI ANI BIANCA!




Alessio Michele (3 + ani) , Mattia Gabriel (1 an si 10 luni) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (6 luni) ! .

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

Ma laudam ca mi-am luat bona, era a treia pe care am incercat-o si mare teapa...intr-o zi nu a mai venit si nici macar nu a data un telefon sa anunte.am asteptat doua zile si am sunat-o si mi-a zis ca nu mai vrea sa vina si ca nu a avut timp sa sune sa ma anunteacum sunt disperata ca mai am putin si incep munca si nu stiu ce voi face cu Vladut.Singura solutie ramane cresa, dar daca se imbolnaveste si va trebui sa stau cu el acasa imi voi pierde locul de munca
Danangie tu cum te descurci cu 3?citeam ca ai reinceput munca, cu cine stau cei mici?Hidroceleul se pare ca este inca acolo, pare mai mic, dar inca nu am facut o ecografie sa vedem exact.Si eu procedez ca si tine, las casa mai in dezordine si ii acord cat mai mult timp lui Vladut si ma simt mai fericita asa decat cu casa luna si copilul neglijat.Imi e tare drag de tine ca ai trei pui, sper sa ii mai facem si noi lui Vladut un fratior.Am fost la doctorul cu care am nascut si mi-a zis ca datorita complicatiilor de la prima nasatere am risc crescut sa raman fara uter la a doua nastere, dar asta nu este o contraindicatie sa mai am un copil, ca el considera ca e mai mare castigul sa mai am inca un copil.Acum decizia ne apartine.
baby r7 multumim pentru aprecieri
mamagiuliei va pregatiti de scoala?cum a zburat timpul, deja ai o domnisoara
lau, michelle, consi, ninia

Cristina,fericita de bebe luptator Vlad-Stefan

Atat sunt de mare


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

Danangie acum am vazut pozele voastre, ai trei baieti tare frumosi, cei mai maricei sunt cam baietii lui tati, dar Praslea cel voinic iti seamna mai mult tie.Sa creasca mari si sanatosi, iar voua multa putere sa aveti grija de ei!

Cristina,fericita de bebe luptator Vlad-Stefan

Atat sunt de mare


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:


Buna fetelor.
Am intrat sa va anunt ca draga noastra Ninia81 a facut mult asteptata operatie de extractie a fibromului la Bucuresti si totul a decurs bine.m-am bucurat enorm cand am auzit-o la telefon,se simtea fericirea din vocea ei.abia astept sa incepem galeria pentru draga noastra colega!Are inca dureri foarte mari dar este fericita ca totul a decurs bine
Ninia81-felicitari din toata inima!te astept sa ne povestesti in detaliu cum a fostmulti multi si iti multumesc pentru aceasta veste minunata!

Noi in curand plecam pt 3 saptamani in concediu deci nu am sa mai am acces la net.sper ca atunci cand vin si pana plec sa citesc numai vesti bune!



Minunea noastra mult asteptata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Prezenta la apel!
Multumesc si eu Michelle pt tot! D-abia astept sa folosesc peste 6 luni...stii tu ce...
Da, fetelor...in sfarsit am scapat de monstru-fibrom! Nici nu va imaginati cum ma simt...am cu totul si cu totul alt tonus...sunt atat de fericita! Dupa 6 luni...ne da verde la bebe!
Va pup dragele mele si va multumesc. Acum merg la pat sa ma refac...ca am 4 zile de la operatie.

Visul nostru
Nu te-am tinut în brate, dar te simt/Nu ai vorbit, dar te aud/Nu te-am cunoscut, dar te iubesc.

Mergi la inceput