Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri26

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

Buna,
mi s-a facut tare dor de voi, am gasit greu subiectul, era pe pagina 3.Imi pare rau ca scriu asa de rar, toata ziua sunt cu Vladut, mai ales de cand a venit caldura suntem mai mult pe afara.
Am ramas placut surprinsa sa avad ca s-au mai nascut si alti bebelusi, si noi ne gandim sa mai facem inca un bebe, dar parca ne e teama sa trecem iara prin toate.
Musette tare m-am bucurat sa vad ca ai si o fetita.Sa creasca mare si sanatoasa!
Danangie cand citesc ce scri tu prind curaj si sper sa ma ajute sa ma hotarasc mai repede sa mai fac un bebe.
Michelle mai e asa de putin si Lukas face 2 anisori.Asa repede a trecut timpul, repede si frumso alaturi de minunile noastre.
Ninia mai am o prietena in situatia ta.Stiu ca ea incerca sa intre in programul national de FIV.Te-ai gandit la asta?
Baby_r_7 felicitari pentru bebe din burtica!!!e minunat ca vei avea si un baietel.
S-a trezit piciul meu.Cred ca de acum incolo voi intra mai des.Mi-am luat bona, dar inca ne acomodam cu ea,sta 4 ore pe zi, acum stau si dupa ea si dupa baiat.


Cristina,fericita de bebe luptator Vlad-Stefan

Atat sunt de mare


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_r7 spune:

mcrissa sa iti traiasca Vladut si succes pt. cand va apucati de bb iar...
noi am fost la morfofetala si acum avem si poza cu 'podoabele' baietelului nostru.....are 517 gr. la 22 de sapt. si 4 zile...si este sanatos ceea ce conteaza cel mai mult.
doina,ninia,laura ma rog pt. voi si astept sa iasa soarele si pe strada voastra ct mai curand
imi dor de voi toate......

RoxanaAMR 16 SAPT. Lucas Gabriel si mami de www.facebook.com/album.php?aid=26353&id=100001556682087&l=f10905304b" target="_blank"> Bianca Maria 3 ani in august
www.facebook.com/media/set/?set=a.185927248135830.46267.100001556682087" target="_blank">poze mare 2011!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

baby-r7 felicitari pentru morfo!e cea mai mare bucurie cand pleci de la ecograf si bebe este perfect sanatos.parca pleci imbatat de fericire.
noi plecam la mama o saptamana ca se renoveaza in bloc si va fi galagie mare.

Cristina,fericita de bebe luptator Vlad-Stefan

Atat sunt de mare


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_r7 spune:

Cristina este frumusel foc Vladutul tau.
Sa va traiasca
Am vazut acum poza de pe forum....

RoxanaAMR 16 SAPT. Lucas Gabriel si mami de www.facebook.com/album.php?aid=26353&id=100001556682087&l=f10905304b" target="_blank"> Bianca Maria 3 ani in august
www.facebook.com/media/set/?set=a.185927248135830.46267.100001556682087" target="_blank">poze mare 2011!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Buna ziua fetelor,

CRI bine te-ai reintors. Sa stii ca niciodata nu vei stii sau nu vei avea siguranta ca totul va fi bine.Trebuie doar sa ai incredere in D-zeu si sa prinzi curaj.Sa nu te opresti la un copil. Nu ptr tine ci ptr Vladut. Este o minune, un lucru foarte important sa aiba un alt frate sau surioara. Eu ma uit la ai mei si ma minunez in fiecare zi si sincera sa fiu nu am sa inteleg niciodata acele persoane care se opresc la un copil. Sa ai un tovaras de joaca e super. Un parinte nu va putea in veci sa inlocuiasca un copil.Deci mult curaj iti doresc si sa te ajute D-zeu. Ce ai mai facut cu problema la outz? Hidrocelul.....

BABY felicitari ptr ca totul e bine.Ptiuuu ce putin mai ai!!

Noi suntem bine.Eu am inceput munca.....incerc sa ma impart cum pot. Las totul in voia Domnului si nu ma agit daca in casa e mizerie.
Va las.....pupppppppppppppppp




Alessio Michele (3 ani) , Mattia Gabriel (1 an si 9 luni) plus un ghiocel de primavara Marco Andrei (5 luni) ! .

Pozici cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns consi_s spune:

Michelle, daca nu gresesc, cred ca aveti azi mare aniversare in familie!!!
La multi ani pentru Lucas, sa va incante viata in continuare!

Nu stiu cand trece timpul, cand Andrei era mic parea ca saptamanile abia se scurg, acum mai avem putin si facem si noi 2 ani! Nici nu mai stiu cum era viata fara el!

Nina, Lau, va imbratisez pe amandoua!

ma bucur ca multe fete dragi mie scriu aici cu vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Michelle, sa ti traiasca frumusetea de baiat si sa creasca mare mare

Pup si eu toate fetele

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_r7 spune:

Michelle sa va traiasca Lukas sa creasca mare si sa va bucurati de el.


intru sa a servesc si eu cu un de sampanie de copii...ca asta am voie eu acum si cu ceva bun de mancat.....cu ocazia implinirii celor 32 de ani
va pe toate fara exceptie.
Laura sunt cu sufletul alaturi de tine si de familia ta.....sper sa iti revii cat mai curand


Roxana24 SAPT. Lucas Gabriel si mami de www.facebook.com/album.php?aid=26353&id=100001556682087&l=f10905304b" target="_blank"> Bianca Maria 3 ani in august
www.facebook.com/media/set/?set=a.185927248135830.46267.100001556682087" target="_blank">poze mare 2011!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Roxana, sarcina usoara in continuare

_
Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:




LA MULTI ANI LUKAS-GABRIEL!, de Michelle.
Sa fii sanatos, norocos si sa umpli de bucurie viata parintilor tai!

Michelle sa iti traiasca La Multi Ani ! baiatul, sa fie sanatos, si voi pe langa el si sa fiti impreuna o familie frumoasa si fericita !




Roxana merci mult de tot .
consi, mamagiuliei, danangie, mcrissa si voua.

Va si va pe toate !





" Trei lucruri sunt necesare fericirii: sa ai ceva de iubit, ceva de facut si ceva la care sa speri - William Blake"

www.tearsandhope.com/emptyarms_video.html" target="_blank">Empty arms
www.life-care.ro/res/bio/biofan.png" target="_blank">Bio
Poz(n)e
Me
www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea unui licurici

Mergi la inceput