Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri26

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns baby_r7 spune:

chiar daca nu scriu foarte des imi sunteti toate foarte dragi .
sper cat mai curand sa intru si sa citesc vesti noi despre noi gravidute, ma rog pentru fetele noastre dragi..... care inca nu sunt mamici sa ramana gravidute cat mai curand!!!!
Dana mie inca nu imi vine sa cred ca am ajuns la jumatatea sarcinii, ca bb da din picioruse regulat, ca este sanatos si creste..............
maine mergem iar la echo si o sa scriu sper eu numai vesti bune........
va pe toate!!!!

Roxana20+ Lucas Gabriel si mami de www.facebook.com/album.php?aid=26353&id=100001556682087&l=f10905304b" target="_blank"> Bianca Maria 3 ani in august
www.facebook.com/album.php?aid=26429&id=100001556682087&l=41d1f34453" target="_blank">poze decembrie 2010- ianuarie 2011!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

neata fetelor. le tin si eu pumnii ninei, laurei si doinei. sper sa vina cu vesti bune.
baby_r sarcina usoara!
fetelor mai stie cineva ceva de teodorina? as vrea sa iau legatura cu ea. aveti cumva un id mess?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Buna fetelor.Ma bucur ca s-a scris aici
La noi ploua,Lukas scump doarme,mancarea este pe foc si prajitura in cuptor

Babyr7-ma bucur ca il vei numi pe baietelul tau dupa puiul meu scump.Este un nume foarte frumos.si ma bucur mereu sa citesc ca sunteti bine!

L5845-imi pare rau ...nu stiu ce sa zic.As vrea sa te pot ajuta.sunt aici daca ai nevoie de mine

Danangie-oau nu imi vine sa cred ce citesc.dormi mai bine acum cu trei copilasi ca atunci cand il aveai doar pe Alessio??super!!!ma bucur pentru tine,ma bucur ca sunteti bine si ca te descurci cu cei trei baietei scumpi!!!poate ne pui cateva poze noi!esti o mamica eroina sa stii asta!!!

Irinabobe-eu am idul Teorinei dar nu pot sa ti-l dau fara permisiunea ei.i-am lasat mesaj,cand imi raspune iti scriu.tu ce mai faci?ce face copilasul mic?

Doina-daca ne mai citesti,scrie-ne cum mai esti.te imbratisez!

Minunea noastra mult asteptata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui musettepink

Michelle multumesc de felicitari!Acum am vazut ce ai scris,nu am mai intrat pe forum de f mult timp si acum cautand ceva am dat peste subiect,mi-am aruncat un ochi si mare mi-a fost mirarea sa vad ca ma pomeneste cineva:)).deci am nascut o fetita in luna mai,o cheama Sophia Maria si suntem topiti dupa ea,mai ales Luca care si-a luat f in serios rolul de frate mai mare:).
Voi ce mai faceti?Lucas acum face 2 ani nu?cand a trecut timpul?!

Felicitari Baby-r pt sarcina si iti doresc un bebe sanatos.

Danangie felicitari pt bebe 3,wow chiar esti curajoasa cu 3,cum te descurci?ma bucur pt tine si mi se pare f dragut ca esti socra cu 3 nurori:)))La multi ani pt Alessio,sa fie sanatos si norocos.


Ninia tu ce mai faci?

L5845 tu ce mai faci draga mea?Tin pumnii ca tu si Ninia sa aveti parte de o minune in viata voastra!

Nu am apucat sa citesc nimic din urma asa ca prea mai stiu cine activeaza pe aici,mai citesc si revin.
Va pup pe toate si ma bucur ca v-am redescoperit!

de printisor si de printesa








Felicitari inca o data pentru fetita sanatoasa!!!asteptam pozeDa ,Lukas implineste 2 anisori intr.o luna,nupot sa cred cat de repede a trecut timpul.este o minune de copilas

Minunea noastra mult asteptata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui baby_r7

chiar daca nu scriu foarte des imi sunteti toate foarte dragi .
sper cat mai curand sa intru si sa citesc vesti noi despre noi gravidute, ma rog pentru fetele noastre dragi..... care inca nu sunt mamici sa ramana gravidute cat mai curand!!!!
Dana mie inca nu imi vine sa cred ca am ajuns la jumatatea sarcinii, ca bb da din picioruse regulat, ca este sanatos si creste..............
maine mergem iar la echo si o sa scriu sper eu numai vesti bune........
va pe toate!!!!

Roxana20+ Lucas Gabriel si mami de www.facebook.com/album.php?aid=26353&id=100001556682087&l=f10905304b" target="_blank"> Bianca Maria 3 ani in august
www.facebook.com/album.php?aid=26429&id=100001556682087&l=41d1f34453" target="_blank">poze decembrie 2010- ianuarie 2011!!!!!



Cum a fost la eco?cat masoara/cantareste bebe mic din burtica?oau ai trecut de jumatatea sarcinii,parca mai ieri imi spuneai ca vreti un fratior pentru Biancatrece timpul nu gluma!

Minunea noastra mult asteptata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Ninia81-sunt aici pe faza,pentru intrebari galerie tot ce este nevoie.Abia astept sa ne dai vestea cea mare!





Minunea noastra mult asteptata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

michelle nu e nicio problema. daca vrea sa mi-l dai ok daca nu nu-i nimic. stiam ca ea isi facuse gradinita si vroiam sa stiu in ce zona si daca o mai are. rares creste are 1 an si 5 luni, in toamna as vrea sa il dau la cresa macar 4 ore pe zi sa se acomodeze ca de la anul trebuie sa ma reintorc la munca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Michelle81 spune:

Irinabobe-ti.as da cu mare drag id.ul de mess dar mi se pare frumos sa astept aprobarea ei.mie nu mi.ar place sa dea cineva adresa mea de mail mai departe fara aprobarea mea.sper ca nu te superi.
Din cate stiu eu da mai are gradinita dar nu mai tin mine in ce zona.eu am mai tot vorbit cu ea,este tot plecata cu una cu alta prin tari straine.cand imi raspunde am sa iti scriu.
Ce baietel mare ai deja.of este greu ca trebuie sa te intorci la lucru...

Minunea noastra mult asteptata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

michelle gata am rezolvat. am vorbit cu mcrissa si am aflat unde are gradi. e prea departe de mine asa ca nu mai e cazul. multumesc mult oricum. stai linistita ca nu aveam de ce sa ma supar.
da e greu cand ma gandesc ca trebuie sa-l las pe maini straine dar nu am de ales. oricum ma consider norocoasa ca am prins legea veche si pot sta cu el pana la 2 ani si nu doar un an ca acum...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_r7 spune:

michelle in primul rand imi cer scuze ca nu am apucat sa iti trimit mesaj pe mess...... sa ma ierti, in ultima vreme nu prea mai am timp de nimic, mereu e cate cave de facut.
ieri am fost la echo, baiatul, ca a ramas baiat are 400 de grame si este sanatos.
mergem pe 21 le morfofetala si o sa detalieze mai mult atunci.
noi suntem bine, bianca este foarte incantata de bebe si ii spune deja bebe gabriel, pupa burtica des si vorbeste cu el.
sper sa fie asa si dupa ce se va naste.
va pe toate!!!!!
va citesc si cand nu scriu sa stiti si ma gandesc mereu la toate

Roxana20+ Lucas Gabriel si mami de www.facebook.com/album.php?aid=26353&id=100001556682087&l=f10905304b" target="_blank"> Bianca Maria 3 ani in august
www.facebook.com/album.php?aid=26429&id=100001556682087&l=41d1f34453" target="_blank">poze decembrie 2010- ianuarie 2011!!!!!

Mergi la inceput