Buburuze de Ianuarie - Februarie 2011(35)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sunshine_rox spune:

buna fetelor;
dupa o indelungata absenta motivata ca nu am avut laptop acasa din motive de deplasare sot intru si eu sa urez la multi ani sarbatoritilor de azi si sa recuperez din urma ca am vreo 4 capitole sau 5 de citit; revin; am pus si eu in picasa un filmulet cu papusa mea vorbitoare conversatie cu tati inainte de baita

mamica fericita de puiut alexandra

cum a ajuns o minune mica in viata mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Sunshine!
Ce scumpa e fifica ta!povestitoare

----------------------------------------------------------
Tunde
-mamica fericita de printesuca Sonia-Diana 10.02.2011 si de barbatel Florin Mario 04.03.2004. Doamne ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

invitatia lui Sonic pentru botez pareri? cum e?

----------------------------------------------------------
Tunde
-mamica fericita de printesuca Sonia-Diana 10.02.2011 si de barbatel Florin Mario 04.03.2004. Doamne ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine_rox spune:

mie imi place , iar pozica e dulce rau

mamica fericita de puiut alexandra

cum a ajuns o minune mica in viata mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamutz spune:

Multumesc pt felicitari

citat alinushali

--------------------------------------------------------------------------------

si vroiam sa-i spun lui Mamutz felicitari , nu cred ca am apucat si sper ca nu mai esti supi pe mine si pui sa vad si eu o poza cu burtic.Alina, de Maria Raysa (17.02.2011)


Am fost vreodata suparata?!
Am pus poze, dar le-am sters ca parca aratam ciudat printre atatia bebei frumosi. Si am poze imbracata doar de la 26 de saptamani, restul sunt cu burtica goala. Dar poate fac azi.

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamutz spune:

Sa vad pe unde fac pozele ca zugravim si e toata casa cu fundul in sus. Si eu comand din varful patului.

Sa vedeti ce o sa va mai vizitez cand apare bebe, ca incep acum sa ma agit ca poate nu o sa fiu in stare sa am grija de el. Adica teoretic merge bine, dar ce o sa fac cu practica. Dar ma gandesc ca daca din burtica il iubesc asa de tare or sa vina de la sine. Sper

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamutz spune:

Citat:
citat din mesajul lui bebelu86

Neata!!!

haideti la

eu sunt iar chioara de somn. p langa furtuna care a fost azi-noapte, buba mea s-a trezit iar super des. a dormit agitata iar de la 6 mi-a dat trezirea. si de atunci numai cat s-a scremut si marait.
pana la urma i-am bagat un supozitor, a facut kk si a adormit.
sa vedem pt cat timp.

Alexaia Ioana, Eva Maria

sa aveti o zi frumoasa. desi e tare mohorata si e frig



Dumnezeu ne-a binecuvantat cu minunea Natalia Maria (30. 12. 2010)



AM HAINUTE LA BAZAR!!!

SMS 874 - Doneaza 2 EURO pentru reamenajarea si dotarea Sectiei de Pediatrie a Spitalului Fundeni


Am vb cu niste prietene astazi si nici copilasii mai mari nu au dormit azinoapte. S-au trezit des, au plans. O fi ceva cu atmosfera, cine stie...

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florintunde spune:

Citat:
citat din mesajul lui sunshine_rox

mie imi place , iar pozica e dulce rau

mamica fericita de puiut alexandra

cum a ajuns o minune mica in viata mea

poza am facut-o cand avea 3 zile..la spital

----------------------------------------------------------
Tunde
-mamica fericita de printesuca Sonia-Diana 10.02.2011 si de barbatel Florin Mario 04.03.2004. Doamne ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Mersi d e

Moama ce vreme! Nu am ponenit asa ceva! Vreo 8 grade si maine-poimaine e iunie!!

Mai, noi suntem dovada ca nu trebuie crescut copilul ca-n carti, ci dupa cum e el, il "intrebi pe el" cum vrea sa fie crescut. La carti scrie temperatura in camera 21 - 22 grade, la noi cu RADETUL erau 25-26. S-a oprit caldura, s-a racit si afara, s-au facut 21,5-22 in casa; nbuuuunn.zic e bine, poate ca dormim mai bine asa; fifi imbracat bine, si in sacul de dormit, o tot gasesc in patut cu mainile supe rreci. Concluzia, e un pic infiundata, si mai simt cate un mucisor...deci, nu ne e bine la racoare.

Alinush super poze, mi se pare asa mare fetita ta!! Prosopel inscriptionat, checked! Frumos!

Mamutz wow, ce a trecut timpul, imi pare asa bine ca mai scrii si la noi ! sanatate maxima in continuare!

Luiza deci daca mama ta zice de lamaie in lapte, miere si alte "delikaturi"..eu zic sa mergi fix contra ce zice ea.

La multe lunite EVA SI ALEXIA !!

Va pup si va doresc o dupa amiaza placuta, chiar daca se sta la adapost;

PS Tunde acus ma loghez sa vad despre ce ai vorbit in linkuri.

edit : super draguta invitatia! Like!

sunshine rox bine ai revenit mami!


Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si maslinuta Ana Isabela din 14.01.2011



Cum mi s-au intamplat doua minuni, Robertsi Ana Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_m spune:

Irinuka ziceai tu ca ti-ai comandat cereale Topfer. Le-ai comandat la un magazin on-line? Eu folosesc laptele de la ei pe care il iau din farmacie. Ma gandeam ca daca s-ar gasi la un magazin (real sau virtual) ar fi mai ieftin.

Mami fericita de gogosel Razvan Petru (20 ian 2011) si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008)
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta sunt mamica

Mergi la inceput