Andrei are 24 zile si are nevoie urgent de ajutor!

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

buna

am donat si noi cativa banutzi, sper sa intre repejor. (Numele de pe care vin este al sotului - rares. d.....). DOamne ajuta sa mearga totul bine cu copilul, ca banii vin si se duc...







Monis si piticutzul Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

multa sanatate piticului , iar parintilor multa putere

am reusit sa ajung si eu la banca azi si am facut depunere de pe numele meu Marta P.Prisi...

Sarbatori linistite tuturor si multa sanatate!

Marta cu bebe Rares (11.01.2011)
si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Azi am aflat de ce a durat mai mult ecografia de ieri la Andrei. S-a descoperit ca are un cheag de sange intr-una din camarutele de la inimioara, iar pt aceasta mai primeste o injectie in plus pe zi. Dr zic ca nu e grav si ca se va micii si nu va mai exista. Sa speram, oricum de ieri pana azi s-a micit. Pana luni sau marti are tratament pt acest cheag...inca neurolog n-a fost sa-l vada deci mai asteapta si asta. In rest e binisor, azi a fost mai agitat a zis cumnata dar spera sa fie ok si saptamana viitoare sa vina acasa.
Philipam inteles ca si-a mai dat drumul umpic cu pisu, normal ca are nevvoie si de ulte lichide
monis5 multumim mult si sa dea Domnul sa fie bine de acum incolo
prisi multumim mult pt ajutor si ca va rugati pt sufletelul mic sarbatori fericite si voua
Inca odata va multumi pt ca ne sunteti alaturi


Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Buna dimineata imediat la amiaza. Noutati nu am despre Andrei, rvin dupa ce o sa vb cu cumnata, pana atunci voi iesi cu mititelul meu afara.
O zi buna va doresc

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Buna fete dragi! Va doresc tuturor Sarbatori Fericite pline de Lumina si sa le sarbatoriti alaturi de cei dragi voua inconjurati de caldura sufleteasca, sanatate si voie buna. Va multumim ca ne-ati fost si ne sunteti alaturi in momentele acestea grele si ca va rugati pt micul sufletel Andrei. El a fost mai agitat de 2 zile dar probabil il dor toate saracutul, imi imaginez cum il poate durea operatia, ca pe un om mare il doare dar pe el asa de mic si mai ales ca nici nu stie sa spuna ce-l doare....Dumnezeu il va ajuta si vor veni saptamana viitoare de acolo.
Inca odata Paste Fericit

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Lumina Sfintei Invieri sa iti aduca bucurie, iubire si o minune care sa iti schimbe viata in cel mai frumos mod posibil! Diana si Alex

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

diannaalex multumim, la fel va dorim si noi
Am reusit sa fac rost de cateva pozici cu micul invingator. Vi le las aici https://picasaweb.google.com/lavinia.portelechi/AndreiNepotelulMeuScumpUnInvingator#5598791337464896162
Inca odata va multumim din suflet ca ati fost si sunteti alaturi de noi si ca vati rugat ca Andrei sa traiasca, iata-l pe micutul invingator pregatindu-se de primele lui Sarbatori, din pacate pe patul de spital dar cu multe sperante. Va multumim

http://lb2f.lilypie.com/WnZdp3.png" target="_blank"> Baietelul meu scump 23.mai.2009

http://bazar.desprecopii.com/search.asp?searchtxt=lavinia.p&searchtype=2" target="_blank"> Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lavinia.p
Am reusit sa fac rost de cateva pozici cu micul invingator.

Ai un nepotel dragalas...si luptator! Domnul Dumnezeu sa aiba mereu grija de el!
Sarbatori linistite intregii tale familii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Lavinia,este un frumusel.
Sa dea Dzeu sa se faca bine si sa revina cat mai repede acasa in sanul familiei.
Paste fericit va doresc!

POZE CU NOI
de David Christian

Speranta si incredere pentru David
Poti ajuta si tu!Bazar umanitar pt David si alti copilasi speciali!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Sarbatoarea Sfanta a Invierii Domnului sa reverse asupra voastra sanatate, belsug si bucurii, iar Lumina din Noaptea Sfanta sa va ridice sufletele spre noi trepte spirituale si sa va insoteasca pasii pe drumul vietii.
Cu multa dragoste de la Tiberiu, Teodora si Ramona.
Va dorim la toate si toti un Paste Fericit!!!!

Mergi la inceput