Andrei are 24 zile si are nevoie urgent de ajutor!

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:


Fie ca spiritul Sfant al Sarbatorilor de Paste sa va lumineze sufletele si casele! Dumnezeu sa va binecuvanteze si sa va ocroteasca!

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Bazar DC pt Bogdan si nu numai,Bogdan Andrei ,Speranta moare ultima
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gatea1980 spune:

PASTE FERICIT!

SA VA TRAISCA INGERASUL. ESTE F. SCUMPIC.PUPICI
SANATATE MULTA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

HRISTOS A INVIAT!

Lavinia, va doresc din toata inima, tie, familiei tale si celor dragi tie, in frunte cu ingerasul Andrei numai bucurie in suflet si multa sanatate!
Cumnatei tale ii doresc la cat mai multa putere, pentru ca stiu ce este in sufletul unei mame cand isi stie copilul in suferinta, am trecut si eu prin asta, dar cu credinta le va trece pe toate. Sa nu-si piarda taria pentru ca nu este singura, are alaturi de ea o familie minunata si multe inimi care se roaga pentru micut.
Andrei este un dulce, m-a dat gata cu zambetul sau, stie ca la mami este in siguranta.
Sa de-a Domnul sa ne dai numai vesti bune si in curand sa ne povestesti despre nazdravaniile lui Andrei!


_

Unde omul se multumeste, acolo raiul îl găseste.




Vale, mami de ALEXANDRA si ANDREI

cum creste Alexuta
cat de mare este Andu

ALATURI DE BIBI

BAZAR DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Hristos a Inviat
Noi am umblat azi non stop, spre seara am ajuns acasa. Despre Andrei nu am sa va zic noutati fiindca acum fiind weekend si sarbatori nu prea a fost nimeni prin spital, nu i-au facut inca controlul neurologic nici eco la inimioara nu i-au mai facut de vineri. Micutul Andrei e foarte agitat, plange mereu si se sperie cand sughite zice cumnata, probabil il doare operatia zic eu .
Ayla multumim de complimente, si mie mi se pare asa frumos si in poza in care zambeste umpic e adorabil, eh doar e nepotul meu normal ca-l laud, sa dea Domnul sa vina acasa repede si sa fie sanatoos, Dumnezeu va avea grija de el cum a avut si pana acum, am incredere in el.Va doresc sarbatori linistite in continuare si multa sanatate
Leditia multumim la fel va dorim si voua sarbatori Fericite in continuare si multa, multa sanatate
ramyteo va multumi la fel va dorim si noi
Dodo-pui multumim, va dorim sarbatori linistite in continuare si sanatate multa
Gatea multumim de complimente, sarbatori fericite cu santate ca dorim
valentina_22 Adevarat A Inviat! Iti multumesc din suflet pt incurajari, va dorim din suflet sanatate multa si tot binele din lume Abia astept si eu sa va povestesc despre nazdravaniile micutului
Va doresc Sarbatori linistite in continuare si sanatate multa tuturor!

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiSol spune:

Hristos a inviat!

Lavinia, va doresc multa sanatate si lumina in suflete cu ocazia sarbatorilor de Paste!
Am vazut pozele cu micutul Andrei si este adorabil. Se vede pe fetisoara lui ca este un luptator.
Va pup si sunt sigura ca controalele viitoare vor iesi bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Adevarat A Inviat!
Cami multumim din suflet, asa sa dea Domnul sa fie sanatos si la toate controalele sa iasa totul bine. Va dorim si noi Sarbatori Fericite si linistite pline de Lumina si sanatate!

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Multa sanatate micului invingator, iar parintilor multa putere si incredere ! Doamne ajuta ca de acum sa primeasca numai vesti bune, iar viata puiului scump sa intre pe un fagas normal !

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 aug 2007 ) si Irina Alexandra ( 21 sept 2010 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdiS spune:

Hristos a inviat!
Tocmai am facut transfer electronic.
Sa se faca bine si sa fie fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Buna dragele mele! Eu nu am vesti bune din pacate, micutul Andrei a facut apa la plamani si din pacate nici cheagul de sange nu a disparut deci nu vin acasa. Cumnata mea e daramata. Primeste ceva injectii pt apa la plamani iar daca nu va fi ok trebuie sa i-o scoata, cum? nu stiu...Doamne auta-i! Ma rog sa nu fie mai grav si sa-si revina si sa lupte asa cum a facut si pana acuma.
Luy, AdiSmultumim mult sa speram ca voi veni cu vesti mai bune!
Va rog sa va rugati in continuare pt sufletelul mic sa nu faca complicatii[ ruga]
Revin cand mai stiu ceva de ei!

Baietelul meu scump 23.mai.2009

Ajutiati-l va rog pe Andrei sa traiasca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Of, sanatate multa lui Andrei! Doamne ajuta!

Mergi la inceput