Buburuze de Ianuarie-Februarie 2011 (11)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

pus poza cu motanii la plimbare cu caleasca

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka-maria spune:

Mada, promit raport complet la sf. sapt, sa fiu sigura ca s-a intamplat minunea. Intre timp am schimbat si laptele, ca ii dadeam o combinatie pana sa vina laptele topfer. Acuma nu stiu daca e de la lapte, de la saculet sau de la mama natura. Astept sa treaca o sapt. cu noul program, sa trag o concluzie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Citat:
citat din mesajul lui madalina_m

Citat:
citat din mesajul lui Lorich

Mada nu cred ca poate fi vb de rasfat la 2 luni! pur si simplu e mai bine in brate decat jos, mai bine langa tine decat singurel in patut; stiu...nu ne convine, dar daca ei asa simt...

Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si galusca Ana Isabela din 14.01.2011


Cum mi s-au intamplat doua minuni, Robertsi Ana Isabela



Oare am sanse sa il dezvat pana nu devine rasfat? Mie imi e cam greu sa il las noapte sa planga ca dormim cu tati in camera si nu vrem sa il trezim.

Mami fericita de gogosel Razvan Petru (20 ian 2011) si cu ingeras sus in cer, Filip Andrei (27 nov 2008-11 dec 2008)
Cu ajutorul lui Dumnezeu, al Sf. Stelian si al Sf. Nectarie, de data aceasta sunt mamica



hihih..nu-s persoana potrivita s-o intrebi d-astea. nu stiu, nu stiu d-astea!!

gata, mi-am luat catrafusele, copchii si pe vremea asta pelc in lume!!! Sotu cica nu nu plec, ca patesc ca Monica Columbeanu, scuzati cacafonia!!!


Lori, mami de Robert din 9.06.2008 si galusca Ana Isabela din 14.01.2011


Cum mi s-au intamplat doua minuni, Robertsi Ana Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

lori, un sa pleci fimeie?

mami cu motaneii Razvan si Robert (26.12.2010) si mami de Vlad (12.12.1999)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocsanica80 spune:

buna ziua si de la noi, am fost azi la pediatra la control si ne-a cam pus pe ganduri cu vaccinurile pentru ca noi eram convinsi sa ii facem infarix dar pe langa infarix ea ne recomanda sa facem si prevenar 7; a facut cineva acest vaccin? am inteles ca exista si prevenar 13 dar este cam nou, a fost lansat in septembrie anul trecut, si se pare ca in Japonia au murit 4 copii vaccinati cu acest vaccin;

Roxana mami de Maria-Sofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

nu a mai patit nimeni ca mine??

irinukaaa multumesc de raspuns. in cat timp a trecut?

cealalta intrebare era:" daca nu alaptez cand e posibil sa vina menstra?? prima data mi0a vent la 8 sapt (nu alaptam) dar acum parca ma incearca ceva dureri usoare de burtik."

multumesc.




mami de fetita cu codite 3+ si baietel nazdravan 3 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ppisic spune:

V-am admirat pozicile, numai bebei frumosi foc avem..care mai de care mai scump
Am mai adaugat si eu poze noi. Spunea cineva zilele trecute de fetele cu multe poze si ma simt cu musca pe caciula, doar ca pozle mele sunt miici... [icon cu fata de ingeras] Tot albumul are 3 mega (din 1023 disponibili), sunt albume cu putine poze dar cu muulti mega...
Eu va propun sa uploadam pozele cat mai mici, ca pentru web nu e nevoie de rezolutie maxima... Dar daca e nevoie sterg pozele...


Diana & Adeline
Dear baby
Cutia cu surprize

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica10 spune:

MIRELA2 felicitari pt lapticul mult si bun, vaz ca strangi ca o furnicutza pt bebelaci, bravos!

MADALINA_M dupa atatea ceaiuri si granule rontzaite, da-i si cu autosugestia, ca e si chestia asta mare smecherie, stii ca lapticul 'se produce' din creier

noi am avut o zi naspa, prima zi in care a varsat cu jet; acus ma duc s-o sun pe matusa-mea pediatra sa vaz ce-mi zice, ca n-am retinut decat ca e de naspa; da' ce ne-am mai chinuit, ca varsa muuuult, apoi jeleste intensiv, roade maini, vrea papa, haleste ca un haplea, o doare burtica, varsa iar, si tot asa...

plange IAR

Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011)
think pink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fluturas2010 spune:

Citat:
citat din mesajul lui maimutzica10

MIRELA2 felicitari pt lapticul mult si bun, vaz ca strangi ca o furnicutza pt bebelaci, bravos!

MADALINA_M dupa atatea ceaiuri si granule rontzaite, da-i si cu autosugestia, ca e si chestia asta mare smecherie, stii ca lapticul 'se produce' din creier

noi am avut o zi naspa, prima zi in care a varsat cu jet; acus ma duc s-o sun pe matusa-mea pediatra sa vaz ce-mi zice, ca n-am retinut decat ca e de naspa; da' ce ne-am mai chinuit, ca varsa muuuult, apoi jeleste intensiv, roade maini, vrea papa, haleste ca un haplea, o doare burtica, varsa iar, si tot asa...

plange IAR

Rox mami de maimutzica Marie Lorelei (18.01.2011)
think pink


tine-ma si pe mine la curent cu ce spune matusica ca si noi patim la fel...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

bebele meu acum a adormit...azi mi-a marait toata ziua
pus poze de la botez..cateva aici mai multe pe pb

cea mai fericita mamica de frumos si sanatosTudor- Cristian 20.01.2011

Mergi la inceput