Tabara Pro-Irinel

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Lali, Monica a ajuns unde a ajuns datorita lui Irinel Columbeanu, a fost si scandalul cu Botezatu de acum ceva timp cand Botezatu a spus ca daca nu era Columbeanu nu ar fi ales-o in veci pe Monica sa prezinte moda.


**Fur is for petting***
http://www.facebook.com/#!/adoptiicaini
www.adoptiipisici.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Da, de aceea am si scris ca Irinel a avut o contributie la aceste venituri, da, pana una, alta Irinel nu defila pe podium in locul ei.

Adica nu putem spune ca nu avea venituri, chiar mult mai mari decat un om de rand.

Iar aparitiile TV de la B1 din care cica lua 25.000 Euro/luna au fost platite asa datorita "povestii de iubire" dintre un bogatas si o juna tanara, adica fiecare a avut o contributie la asta. Daca el s-ar fi casatorit cu o doamna de varsta lui, plinuta sa zicem cati se mai uitau cu atata aviditate la TV sa-i vada cum aleg haine din garderoba, cum iau masa la un restaurant de fite sau cum fac cumparaturi la Paris ?
Iar Irinel era cel putin la fel de satisfacut ca si ea cand aparea pe sticla in emisiunea aia, sa fim seriosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Pai parca lua 15.000 de euro pe emisiune.

Pe podium nu defila Irinel, el doar dadea banii/relatiile ca sa defileze ea

**Fur is for petting***
http://www.facebook.com/#!/adoptiicaini
www.adoptiipisici.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Voi de unde credeti ca avea zgarietura? De la Bentley, de la scrumiera sau din alta parte? Asa cum arata ea...
http://www.stl.ro/acuzatie-soc-moni-l-a-lovit-pe-iri-cu-o-scrumiera-in-cap-galerie-foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Citat:
citat din mesajul lui XIO

Pai parca lua 15.000 de euro pe emisiune.

Pe podium nu defila Irinel, el doar dadea banii/relatiile ca sa defileze ea

**Fur is for petting***
http://www.facebook.com/#!/adoptiicaini
www.adoptiipisici.ro


Acolo scrie ca avea un contract de 25000 Euro/luna, eu nu stiu amanunte, cat lua pe emisiune, dar mi se par bani indiferent ca e vorba de 15000 sau 25000.

Eu nu cred ca Iri dadea bani ca sa defileze Monica. Ca numele de Columbeanu o ajuta asta e clar, probabil ca audienta prezentarilor respective de moda crestea pentru ca lua ea parte.

Mie totusi mi se pare ca daca nu se pricepea deloc la modeling nu s-ar fi prostituat creatorii de moda sa o includa in prezentari, doar nu era familia Columbeanu vreo autoritate cu mare influenta in domeniu. Erau niste clienti cu bani si notorietate. Atat.

NU ii iau apararea Monicai. Nu mi se pare o mama buna.
Dar nici Irinel nu poate ridica mai mari pretentii in domeniul asta pentru ca ce a facut in ultimul timp expunandu-si copilul pe net si in presa si refuzand orice intalnire a fetitei cu mama ei mi se pare incalificabil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Fiind contracte pierdute ce rol mai are aceasta informatie acum? Daca nu le-ar fi pierdut ar fi putut sa fie un punct bun in proces. Asa va servi doar ce are. Nimanui nu-i pasa ce ai fost ce ai avut ce ai fi avut. Doar ce ai. Acum. Concret.

www.romleas.ro/semnatura/rules.gif" border="0">
Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Marius discutia era in contextul in care acum Monica a sustinut ca masina Bentley ar fi a ei, cumparata din banii ei iar aici s-a scris ca ea nu castiga nici un ban asa ca de unde ?...

Edit: iar la procesul de divort si partaj cred ca va conta ca Monica a realizat venituri in timpul casatoriei, nu ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Din pacate nu exista tabara contra-columbeni, ca as posta acolo:(
Sincer, aici singura persoana care are de suferit e Irina. Ea oricum va fi crescuta de bona, indiferent la cine ajunge. Iri isi va schimba fufele in continuare mai des decat altii isi schimba sosetele, Moni isi va trai viata ca si pana acum, iar fetita sper sa n-o ia pe urmele nici unuia dintre parinti.

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabi_K

Din pacate nu exista tabara contra-columbeni, ca as posta acolo:(
Sincer, aici singura persoana care are de suferit e Irina. Ea oricum va fi crescuta de bona, indiferent la cine ajunge. Iri isi va schimba fufele in continuare mai des decat altii isi schimba sosetele, Moni isi va trai viata ca si pana acum, iar fetita sper sa n-o ia pe urmele nici unuia dintre parinti.

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert



Exact asta propuneam eu Tabara Pro-Irina !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Candy spune:

Pana la urma eu trag concluzia ca ne agitam noi, aici, pe forumuri, mai mult decat ei. Pe mine m-a socat faptul ca ea de fapt venise la Izvorani sa-si ia Bentley-ul, nu sa-si vada fetita, care nici macar nu era acolo.
Pana la urma, la ce bun atata banet? Copiii nostri sunt mult mai bogati doar cu parinti care-i iubesc si se preocupa de soarta lor!

Blogul meu de calatorii - http://www.consiliervacante.ro

Mergi la inceput