Oana si Pepe s-au despartit

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Citat:
citat din mesajul lui Candy
Ceea ce s-a intamplat e dovada clara ca traim intr-o latrina si nimic mai mult.



Ba, pardon! Vorbeste in numele tau! Eu nu ma simt ca si cum as trai intr-o latrina spre deosebire de tine care asa oripilata la maxim cum esti ai pus si tu umarul la aruncarea ratingului in aer

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

asta i se potriveste lu Strudil. Too sexy for her(Oana) body!
http://www.youtube.com/watch?v=39YUXIKrOFk


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioanaiub

oana a zis ca e insarcinata
eu ma astept ca peste cateva saptamani sa vina si sa se planga ca a pierdut sarcina si ca pepe e de vina pentru asta, ca i-a cauzat stress cu reclamatiile la politie ... din partea ei, nu ma mai mira nimic




am ajuns sa ma citez pe mine

se pare ca am avut dreptate , nu era greu de prevazut asa ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Ioaniub
Tot e bine cu circul asta, pardon divort latino 'merican: am mai scapat de un potential europarlamentar, practica a apucat sa o faca la Bruxelles...vai di noi, chelului ce-i lipsea? Avem o analfabeta cu nr de titiu, avem unul prins cu ocaua mica si huiduit la scena deschisa, amu ni mai ne trebuia un sexy parli My name is Tudy, Labus Tudy
Strudil s-a inecat pe bune in propria imagine


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saskia spune:

Deci ce mi-e de Clinton cu domnisoara Lewinsky, Trudy asta a vrut sa le arate ca romanu e ca bradul !

Da voi ziceti ca nenea asta e la Bruxelles? Ce face acolo, din ce partid o fi? Ma duc sa-i caut cv-ul pe net .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Candy spune:

Citat:
citat din mesajul lui Androix

Citat:
citat din mesajul lui Candy
Ceea ce s-a intamplat e dovada clara ca traim intr-o latrina si nimic mai mult.



Ba, pardon! Vorbeste in numele tau! Eu nu ma simt ca si cum as trai intr-o latrina spre deosebire de tine care asa oripilata la maxim cum esti ai pus si tu umarul la aruncarea ratingului in aer

[/url]

Niste copii si toti copiii![/b]


Androix, pai chiar in numele meu vorbesc, o parere exprimata pe forum nu e o parere personala? Nu stiu de ce te simti atacata personal.
Si da, sunt oripilata pentru ca la ora 18 copilul meu se uita la desene animate si zapeaza pe mai multe canale si nu mi se pare logic ca vrei-nu vrei sa auda chestii de genul asta la TV. Nemaivorbind de faptul ca toate stirile despre ''divorturile secolelor" au ajuns la stiri sau, culmea, "breaking news".

Blogul meu de calatorii - http://www.consiliervacante.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Nu m-am simtit atacata personal, doar ca ai vorbit despre tine la persoana I plural.
Nu stiu ce varsta are copilul tau, dar tot in puterea ta sta sa nu ii ajunga prostiile astea la urechi. De ce zapeaza? Asta ca sa nu intreb de ce se uita la desene ca nu asta "dezbatem" noi aici si nici nu e treaba mea. Desi nu se pupa prea bine zapatul cu detaliile date de tine in mesajul anterior.
Ma rog, ideea este ca ne putem feri, pe noi si pe copiii nostri, de mizeriile astea, se poate daca nu gustam circul ieftin.
Cat despre umilirea Oanei Zavoranu, da-mi voie sa constat ca este improscata cu rahat si ii place la nebunie. E ca un combustibil pentru ea: din ce e mai penibila situatia din aia se strofoaca sa o faca si mai penibila.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Saskia, eu nu am gasit decat asta despre dl politichiu. http://www.mediasinfo.ro/cine-este-tudor-ionescu-presupusul-iubit-al-oanei-zavoranu/2011/03/07/
Androix, mare dreptate ai ca ii place OZ! Speram ca va fi redusa la tacere, dar, ti-ai gasit! Va dati seama ca ne apuca Anul Nou cu circul asta in formele despre care spunea Candy? Ca termenul e abia in oct pt divort, Pepe am inteles ca are semnat contract cu antenele cred, sa faca emisiune estivala... Cu Monica data afara din emisunea ei a tinut circul luni de zile, cu maica-sa ani!Astia ar trebui ori sa fie cenzurati ori sa ne plateasca daune totale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Buey, cica l-a gasit oana pe Dumnezeu si s-a facut fata cuminte!Care urmariti emisiunea lui Capatos, vorbeau colegele ca aseara a fost invitata Oana si e schimbata total!asta in cazul in care nu joaca teatru!

De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy spune:

asteptam cu interes impacarea in direct la Capatos dintre Oana si pepe , renuntarea la orice acuzatii penale sau nu, si din cate se pare singurul care are de pierdut aparent este acest Tudy , cu toate ca nu cred ca s-a facut el asa de ras national fara sa capete ceva in schimb.Eventual un rol intr-un fil xxx bine remunerat.
Ce au castigat din toata povestea asta Oana si PEPE se cunoaste.

Mergi la inceput