Oana si Pepe s-au despartit

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Personal, cred ca nu l-a gasit pe DD ci a observat ca aduna prea multe bile negre din public. Imi aduce aminte de o alta "diva": MR, desigur, nivelul este oarecum altul, cel putin Elan nu e genul de partener de circ. In paralel este plangerea facuta la politie pt furt. Si Pepe are circumstante atenuante, cu dansa cred ca nu a avut de ales, decat spitalul(probabil ca ar fi apelat la pumnii proprii, dar ticheaua pe care o are legata de codita de cand cu bumbaciala asupra unui avocat, l-a constrans sa se razbune pe ei asa, vorbesc strict din prisma felului in care eu il vad )
E o porcarie tot divortul asta. Si mai mare porcarie e ca nici macar nu e vorba despre vedete adevarate, adicatelea OZ? Come on!
Credeam ca le-am vazut pe toate, din pacate se pare ca nimeni nu mai are limite, ratiune, bun simt. Pe mine ma lasa rece si "impacarile" si tot.
ah si Capatos a avut nevoie de sceneta ieftina de aseara. Doar la el in emisiune, pretina lui, OZ s-a jurat pe rosu, soare, luna ca nu l-a inselat pe Pepe, ca Strudil ii este amic etc. Asa ca nu m-ar mira sa-i fi batut obrazul protagonistei ca l-a dus de nas si pe el. Si cum o mana se spala pe alta...and so on, au trait fericiti pana la o noua poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Foarte tare ca s-au impacat! Numai sa le tina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy spune:

Cristina le tine pana tura urmatoare, ca putina cearta e sarea si piperul emisiunilor de la noi din tara.Asa ca, cu pacea si prietenia nu se vinde bine, deci solutia, isi mai arata putin veninul si lumea mai are vreo luna ce comenta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

O adevarata telenovela povestea asta, uh, ce rau imi pare ca mi s-au terminat servetelele...

--------------------

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saskia spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxy

asteptam cu interes impacarea in direct la Capatos dintre Oana si pepe , renuntarea la orice acuzatii penale sau nu, si din cate se pare singurul care are de pierdut aparent este acest Tudy , cu toate ca nu cred ca s-a facut el asa de ras national fara sa capete ceva in schimb.Eventual un rol intr-un fil xxx bine remunerat.
Ce au castigat din toata povestea asta Oana si PEPE se cunoaste.

roxy mamica lui Alex (17 august 2007)si Cristi (05 iunie 2000)






Nu mai conteaza, eu nu cred ca s-a facut de ras mai rau ca virgula Clinton, cand a aparut Monica cu rochita cu pricina. Pai, baiatul e dotat, apoi la noi, in genul nostru de cultura macho, prinde bine ideea ca "are cu ce". Si nu in ultimul rand daca e baiat destept si sta o vreme cu capul la cutie, poate dup-aia sa vina si sa isi vada de viata lui. Daca insa se baga in scandal, apoi nu uita poporul chiar asa de repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy spune:

saskia ai dreptate dar sa nu-l comparam pe acest TUDY cu CLINTON
E o mica mare diferenta.Oricum observ ce adunatura pestrita e in Consiliul Europei...unu si unu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

de curiozitate, m-am uitat pe net dupa firma Marianei Zavoranu - Agricomex

ia uitati-va ce am gasit pe situl lor:

Infiintata in anul 1991, Agricomex S.A. este situata in Bucuresti.

Cu un efectiv de 5 angajati, Agricomex S.A. presteaza servicii funerare.
Produsele si serviciile noastre au ca piata principala de desfacere: Romania.

Clientii nostri sunt firme importante de pe plan local si national. Vanzarile noastre au crescut cu 10% numai in ultimul an. Angajatii nostri au urmat cursuri specializate in domeniul de activitate al firmei.

Compania noastra se bucura de aprecierea unanima a clientilor nostri actuali si suntem siguri ca si dumneavostra veti fi multumit de serviciile noastre.

Suntem convinsi ca veti gasi in compania noastra partenerul ideal de afaceri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Teo, genial!

Sau: odata si-odata tot vei ajunge sa fii multumit de serviciile noastre.
Sau: pentru sugestii si reclamatii va asteptam oricand, la infinit
N-am prea inteles ce e aia cu clienti firme private. A reusit sa le bage-n faliment si le-a ingropat dupa?
Tare, oricum!

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Astia chiar s-au impacat ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Nu,ea s-a impacat cu mama ei.

Mergi la inceput