Oana si Pepe s-au despartit

Oana si Pepe s-au despartit | Autor: bobocel_07

Link direct la acest mesaj

Ati auzit stirea noua? Mie imi pare rau pentru ei, mi se pareau un cuplu foarte inchegat si aparitiile lor erau foarte haioase.Sper sa mai existe o cale de impacare.


alexia_07



Imi place sa descopar ce nu spun oamenii prin cuvinte

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Eu zic ca ei se potriveau...ea o fitoasa si autosuficienta ,el un latin lover de Dambovita...De toata jena ca el s-a si dus la tv sa povesteasca de ce s-au despartit!Pe urma se mai vaita ca vezi Doamne ii haituiesc paparazzi!Daca vrei ceva sa ramana privat nu te duci la Capatos sa dai detalii!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYUMI spune:

Pe mine m-a surprins stirea asta si am ramas putin dezamagita de atitudinea lui Pepe;mai ales de ce spune acum la Maruta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Christie spune:

Nu m-a surprins deloc stire, consider ca Pepe e pre bun pentru Oana. Pur si simplu omul vrea un copil, copil pe care Oana il refuza categoric.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYUMI spune:

Nici chiar asta nu justifica cu nimic atitudinea lui ironica.Pacat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobocel_07 spune:

Era mai bine sa nu isi spele rufele in public,Oana mi s-a parut ca a fost mai rezervata in declaratii decat Pepe.Iar zambetul pe care il tot afiseaza el mi se pare ca este un mod de a-si ascunde trairile.Pacat ca s-au despartit,erau unul din cuplurile mele preferate.


alexia_07



Imi place sa descopar ce nu spun oamenii prin cuvinte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta_v spune:

ce urat e de cate ori se desparte un cuplu monden,unu' pe un post,altu' pe celalalt,se improsca cu noroi,desi cu 2 zile inainte se pupau la TV...cat de putin din ce vedem la TV e real
nu-i frumos sa-ti dai cu parerea despre altii,dar daca tot suntem la barfa dupa mine pepe e asa cum a zis si el ,un fel de "gittano " mai stilat,iar oana ma lasa masca de cate ori apare si vb de mama ei,cica"persoana decedata",de huidu,cica "pacat ca n-a murit" alooo,ia-ti medicamentele

Viitoare mami de baiat,DPN 24 iunie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Christie spune:

Pina cind eu n-am auzit ca Pepe sa spuna ceva d erau de Oana. Azi la Maruta a spus ca nu accepta cineva sa o vorbeasca de rau, nici acum nici in viitor. In schimb, declaratiile Oanei referitor la mama ei.........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Candy spune:

Mie imi pare rau ca se despart si nu cred sub nicio forma ca e doar de fatada. Cred ca era unul dintre putinele cupluri autentice din show-biz-ul romanesc, legate de sentimente reale si nu de interese financiare sau de alta natura. Chiar mi se pare ca se potriveau.

Se vede ca amandoi sufera si incearca sa mascheze, fiecare in felul lui: Pepe - bravand si razand fals, Oana - incercand sa-l raneasca si intarate cu declaratii cusute cu ata alba.

Oana e mahalagioaica, dar asta face parte din "farmecul" ei, pentru cine rezista langa o astfel de persoana: vulcanica, exploziva, temperamentala, pasionala. Probabil nu e usor.

Blogul meu de calatorii - http://www.consiliervacante.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:


Ieri am intrat pe siteul protv , ei transmit live din Japonia si, cand colo, la acelasi "rang" cu transmisiunea live, era Conferinta de presa a Oanei Zavoranu, de ziceai ca cine stie ce s-a intamplat .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Orice jurnal incepe (sau are intre primele stiri) cu faptele celor doi. Azi noapte oana si-a luat lucrurile si a plecat din casa. Oglinzi din baie, aer conditionat, cearceafuri, prosoape, pamatufuri de praf, laolalta cu mobila, au fost inghesuite in dube pe intuneric si duse undeva. Evident, reporteri, politie...o reportera a intrebat-o pe Oana daca Pepe stie ca-i goleste casa, diva raspunde ofuscata: esti obraznica si proasta.

Rufus, Tora si iadele www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Retrospectiva 2008 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=a1ed73f473ea25944e234a" target="_blank">Retrospectiva 2009 www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=d39f778033dd7597d12ac9&source=category&category_id=all" target="_blank">Retrospectiva 2010

Mergi la inceput