Oana si Pepe s-au despartit

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

eu nu inteleg de ce tot zic doctorii ca ba ca putea sa fi fost gravida si sa fi pierdut sarcina de o saptamana, ba ca nu a fost? Se vedea in beta HCG dc a fost gravida, ce atatea discutii? Ala nu scade asa tzac-pac. dar la cum confunda ei sarcinile cu tumorile...macar sa fi tacut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saskia spune:

Am dat peste niste linkuri cu Tudy asta, vai de capul lui, nici nu stiu daca sa le pun ca sunt prea jenante. Cica Pepe le-a dat drumul pe net. Asta e in politica? gata s-a facut de cacao!

http://www.b1.ro/stiri/monden/dovada-video-ca-tudy-este-un-uigabal-2647.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

Citat:
citat din mesajul lui saskia

Am dat peste niste linkuri cu Tudy asta, vai de capul lui, nici nu stiu daca sa le pun ca sunt prea jenante. Cica Pepe le-a dat drumul pe net. Asta e in politica? gata s-a facut de cacao!

http://www.b1.ro/stiri/monden/dovada-video-ca-tudy-este-un-uigabal-2647.html


saskia, in romania nu te faci niciodata de cacao te faci vedeta tv.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

dincolo de faptul ca , din pacate, oana zavoreanu reprezinta mai mult de jumatate dintre romani, eu nu am inteles cum a fost putut presa, presa un doctor sa declare ceva .
sa fim seriosi, declari ceva numai daca vrei tu, nici o presa din lume nu te poate face sa declari ceva sub presiune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui lucialu

eu nu inteleg de ce tot zic doctorii ca ba ca putea sa fi fost gravida si sa fi pierdut sarcina de o saptamana, ba ca nu a fost? Se vedea in beta HCG dc a fost gravida, ce atatea discutii? Ala nu scade asa tzac-pac. dar la cum confunda ei sarcinile cu tumorile...macar sa fi tacut.

inde
"and the song became love and love became the egg" (Happy Feet)
my little sunshine





haha, asta a fost memorabila. Vezi ca ala care a gresit diagnosticul era medic internist, nu ginecolog, poate te ajuta cu ceva la restrangerea cercului.

In rest...penibil tot circul, nu inteeg cum 2 oameni care gandesc pot face asa ceva.


**Fur is for petting***
http://www.facebook.com/#!/adoptiicaini
www.adoptiipisici.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Aoleu,gata nu mai e insarcinata?A tinut "minunea" asta macar 3 zile ?


************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Candy spune:

Eu cred ca nicio femeie nu merita sa fie umilita public in halul asta, indiferent ce a facut. Pana la urma, nu vad care e scopul lansarii pe piata a acestor filmulete, atata vreme cat ea a recunoscut ca si-a inselat sotul. Totul trebuia sa se opreasca aici.

Faptul ca s-a ajuns dincolo de orice limita a abjectului, ca pe posturile TV (a propos, ProTV a demonstrat cu ocazia asta ca e cu mult pana si sub OTV) a ajuns sa se discute in prime-time cate cheaguri avea la ciclu Oana e ceva incredibil si incalificabil. Nu cred ca e o problema nationala daca ea a fost gravida sau nu. E fix problema ei si a tatalui copilului. Ceea ce s-a intamplat e dovada clara ca traim intr-o latrina si nimic mai mult. In orice tara civilizata astfel de oameni ar fi facut an grei de temnita pentru ce au facut.

Cat despre Maruta, in viata mea n-am vazut o fiinta mai ordinara, pusa numai pe scandal si dezbinare. Ca faci scandal vorbind despre propria ta viata e una, dar sa faci scandal intrand cu bocancii in viata s asternutul altora e de nepermis. Mi-e rusine de astfel de specimene care se mai si intituleaza jurnalisti.





Blogul meu de calatorii - http://www.consiliervacante.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Xio, ete numa de restrans cercuri nu- mi arde.
Candy, adevar graiesti, traim intr-o latrina. Cuscarie nu ar fi facut nimeni caz totul s-a petrecut cu acordul partilor implicate si pe bani. Dar, din vedeti s-au trezit circari de joasa speta, iar acum sigur vor culege rosii in loc de lauri.
Pe Oana a mancat-o ca pe Zambilica, a recunoscut constransa, Pepe a stiut bine cu cine are de-a face, si aseara mai latra slab, de fapt scheuna la Capatos. Iar Strudel a fost nimicit, mdeh dc ii placfemeile maritate si isi iubeste atat de mult corpul
El a facut-o din razbunare, evident si pt ca ea n-a inteles sa se retraga in tacere dc tote cu musca pe caciula.
Cat despre protv si Maruta, am eu alte polite. Off topic: felul in care sunt puse sa revina in forma cum ies din maternitate, mamicile noute care au contract cu ei. Inclusiv Andra ce bine da atatea ore in direct in we, la o saptamana de la nastere. Le taie toate legaturile care se formeaza in mod natural si firesc intre mame si copii. MM fix la presiuni de genul nu a facut fata si nimeni nu si-a pus macar intrebari. In ziua in care Andra a nascut la stirile de seara s-a specificat ca A este in forma si NU VA LIPSI de la Ro au talent, de parca lumea e tampita si nu ii intelege noua viata. Dc A. Esca nu a suportat regimul de stat acasa si de alaptat mai mult de 3 luni, toate tre sa fie aidoma, bombe sexi la scarbiciu, nu trec si ele ca toate femeile prin toate starile date de noul statut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Candy, tu esti o feminista convinsa, bag de seama
pai Oana singura s-a bagat in toata povestea asta, a dat poze cu Pepe, i-a spart casa, a facut scandal si circ peste tot, si tu spui ca nu este treaba nimenui ce afacut cu viata ei?
pai daca nu era treaba nimanui nu se expunea ca o pictura intr-un muzeu.
Statea fata linistita, nu facea circul asta cu sarcina si alte porcarii.
Si-a pus poalele in cap si acum se plange ca s-au uitat toti sub fusta,

**Fur is for petting***
http://www.facebook.com/#!/adoptiicaini
www.adoptiipisici.ro

Mergi la inceput